FuarlarYurt Dışı Fuarları

Arab Health Dubai 2021

Her yıl Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Arab Health Dubai fuarı, 1- 4 Şubat tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da (DWTC) düzenlenecektir. Arab Health Dubai Fuarı 45 yıldır sağlık alanındaki en son yenilikleri ziyaretçileriyle buluşturmaktadır.

Orta Doğu’nun En Büyük Medikal Ekipman Fuarı

Orta Doğu’nun En Büyük Medikal Ekipman Fuarı olarak bilinen Arab Health fuarı, yerel ve uluslararası olmak üzere 55.000’den fazla ziyaretçi ağırlamaktadır. 4200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan fuar sektördeki en son teknoloji sağlık hizmetlerinin tanıtıldığı platformdur.

Arab Health Dubai 2021

1977 yılından bu yana ziyaretçilerini ağırlayan Arab Health körfez bölgesindeki en önemli medikal fuarıdır. 2019 yılındaki fuarı 100 binden fazla ziyaretçi dolaşmıştır. Fuar alanı sadece ticari ziyaretçilere açıktır.

Arab Health Dubai 2021 fuarının düzenleneceği Dubai, Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir. Emirliğin yönetim biçimini ve kapladığı tüm alanı ifade eden Dubai Emirliği’nden; Dubai Kenti tanımlaması ile ayırt edilmektedir. Emirliğin kendisi çok daha modern olsa da Dubai’nin geçmişinin tarih öncesi döneme uzanmasıyla Dubai zengin bir mirasa sahiptir.

Arab Health Dubai 2021 Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren tıbbi ekipman ve malzeme üreticileri, kamu ve özel hastane yöneticileri, doktorlar, tıbbi malzeme ithalat ve ihracatçıları, distribütörler, medikal malzeme satıcıları ve eczacıların fuarı mutlaka ziyaret etmeleri önerilir.

Arab Health Dubai 2021 Fuar Takvimi

01 – 04 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

Arab Health 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Tıbbi ekipman ve cihazlar, yoğun bakım üniteleri, medikal sarf malzemeleri, hastane donanımları, dişçilik ekipmanları, onkoloji ekipmanları, tek kullanımlık tüketim ürünleri ve tüketim malları, görüntüleme ve teşhis ekipmanları, ortopedi ve fizyoterapi / rehabilitasyon malzemeleri , sağlık ve genel hizmetler, sağlık altyapısı ve varlıkları, BT sistemleri ve çözümleri, koruyucu ve teşhis sonrası tedaviler

Dubai'ye Nasıl Gidilir

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Dubai’ye Gitmek için Uçak Bileti 

Türkiye’den Dubai’ye gitmek için direkt havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Air Arabia, Fly Dubai, Emirates Havayolları

Arab Health Dubai Turu Otel Seçenekleri

Arab Health Dubai fuarı için konaklayacağınız oteller; Ibis One, Tryp By Wyndham, Rove Wtc Boutique, Ramada Deira Hotel

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Arab Health 2021

Erken  Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Medikal Ekipman Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close