Fuarlar

Mega Show Hong Kong 2019

Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı

Mega Show Hong Kong 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Mega Show Hong Kong Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı, 1992 yılında kurulmuş olup, her yıl Hong Kong şehrinde Hong Kong Convention and Exhibition Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Mega Show Part 1, ev eşyaları, hediyeler ve oyuncaklar için Uluslararasıticaret fuarıdır. Çin’deki tüm büyük üreticiler bu sergide bir çatı altında ulusal ve uluslararası ziyaretçilere fırsatlarını genişletmek için Çinli üreticilerle ürünlerini göstermek için getiriyorlar. Mega Show Part 2, Hediyelik Eşya Fuarı, ev tekstili ve iç mekanlar için yıllık bir sipariştir. Çin’deki tüm önemli üreticiler bu sergide bir araya geliyorlar. Ulusal ve uluslararası ziyaretçiler ve katılımcıların Çinli üreticilerle işlerini genişletme imkânı bulmaktadırlar. Mega Show 1.bölüm ve 2.bölüm Asya – Pasifik bölgesinde yılın en büyük ve en önemli kaynaklı ticaret sergileridir.

Mega Show Hong Kong Hediyeliş Eşya ve Züccaciye Fuarı’na, yaklaşık 130 ülke ve bölgede 40.000’den fazla uluslararası ithalatçı ve ihracatçıi, toptancı, distribütör, acente ve perakendeci katılmıştır.

MEGA SHOW Part 1, 27. yılına giriyor ve Asya ve uluslararası alanda faaliyet gösteren 3.600’den fazla katılımcılardan ürünler sunuyor. Gösteride yer alan çeşitli ürünler dokuz kategoriye ayrılmıştır. MEGA SHOW Part 2, 16. yılındadır ve 500 katılımcı daha bulunmaktadır. Gösteride yer alan çeşitli ürünler 4 kategoriye ayrılmıştır.

Mega Show Serisi‘nin yeni marka bilinci ile birlikte her biri belirli bir mekan konumunda bulunan ayrı ürün kategorilerine dönüştürülen net ürün segmentasyonunun rafine biçimi, alıcıların tercih edilen ürün sektörlerini kolayca bulmalarını ve her katılımcıyla MEGA SHOW Serisinin her birinde daha fazla zaman harcamanıza olanak tanımaktadır. MEGA SHOW Serisi Bölüm 1 (20-23 Ekim)  ve MEGA SHOW Serisi Bölüm 2 (27-29 Ekim) tarihlerinde sizleri burada görmek istiyoruz.

Mega Show Hong Kong Fuarı’nda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

Fuar yönetimi ofisi, katılımcılardan ve alıcılardan gelen soruları ele alır ve yardım sağlar.

Kayıt sayaçı, alıcılar için fuar giriş rozeti almak için yerinde kayıt hizmeti sunmaktadır.

Panda salonları ve misafirhaneler, salonları yalnızca tavsiye edilen badges sahiplerine açıktır. Ücretsiz içecekler, sınırsız wi-fi hizmeti ile birlikte mevcuttur.

Katılımcı yer belirleme makineleri, elektronik dokunmatik ekran terminalleri, ziyaretçilere, katılımcıların kabinlerini belirleme ve bulma konusunda yardımcı olur.

İş Merkezifaks ve fotokopi, ilk yardım, seyahat servisi, kurye ekspres servis ve cep telefonu yeniden şarj hizmeti gibi kapsamlı iş hizmetleri sunmaktadır. İnternet ve e-posta erişimi de mevcuttur.

Kendinize Yardım İnternet Köşkleri, çeşitli Kendi kendine yardım Geniş Bant İnternet Erişimi Elektrik prizleri ve Ethernet fişleri ile kurulan kiosklar, salonlar ve iş merkezinizde kendi bilgisayarınızla birlikte kullanılmak üzere mevcuttur.

Her fuar salonunda ziyaretçilerin ücretsiz şehir içi şehir içi görüşmeleri yapmak için ücretsiz Halk Telefonu Kabinleri bulunmaktadır.

Gizli Oda, ziyaretçiler için ücretsiz geçici bagaj muhafazası sağlamaktadır.

Ücretsiz Shuttle Otobüs Servisi, gösteri günleri boyunca ve mekandan / mekandan seyahat eden katılımcılar ve alıcılar için gösterinin günlük kapanışından sonra sağlanmaktadır. Oturma, ilk önce verilen hizmet esasına göre sağlanmaktadır.

Mega Show Hong Kong 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://www.mavirotatour.com/fuar-turlari/615-mega-show-hong-kong-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close