FuarlarYurt Dışı Fuarları

Mega Show Hong Kong 2019

Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı

Mega Show Hong Kong Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı, 1992 yılında kurulmuş olup, her yıl Hong Kong şehrinde Hong Kong Convention and Exhibition Centre fuar alanında düzenlenmektedir.

Mega Show Hong Kong Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Mega Show Part 1, ev eşyaları, hediyeler ve oyuncaklar için Uluslararası ticaret fuarıdır. Çin’deki tüm büyük üreticiler bu sergide bir çatı altında ulusal ve uluslararası ziyaretçilere fırsatlarını genişletmek için Çinli üreticilerle ürünlerini göstermek için getiriyorlar. Mega Show Part 2, Hediyelik Eşya Fuarı, ev tekstili ve iç mekanlar için yıllık bir sipariştir. Çin’deki tüm önemli üreticiler bu sergide bir araya geliyorlar. Ulusal ve uluslararası ziyaretçiler ve katılımcıların Çinli üreticilerle işlerini genişletme imkânı bulmaktadırlar. Mega Show 1.bölüm ve 2.bölüm Asya – Pasifik bölgesinde yılın en büyük ve en önemli kaynaklı ticaret sergileridir.

Züccaciye Hediyelik Eşya Fuarı

Mega Show Hong Kong Hediyelik Eşya ve Züccaciye Fuarı’na, yaklaşık 130 ülke ve bölgede 40.000’den fazla uluslararası ithalatçı ve ihracatçı, toptancı, distribütör, acente ve perakendeci katılmıştır.

MEGA SHOW Part 1, 27. yılına giriyor ve Asya ve uluslararası alanda faaliyet gösteren 3.600’den fazla katılımcılardan ürünler sunuyor. Gösteride yer alan çeşitli ürünler dokuz kategoriye ayrılmıştır. MEGA SHOW Part 2, 16. yılındadır ve 500 katılımcı daha bulunmaktadır. Gösteride yer alan çeşitli ürünler 4 kategoriye ayrılmıştır.

Mega Show Serisi’nin yeni marka bilinci ile birlikte her biri belirli bir mekan konumunda bulunan ayrı ürün kategorilerine dönüştürülen net ürün segmentasyonunun rafine biçimi, alıcıların tercih edilen ürün sektörlerini kolayca bulmalarını ve her katılımcıyla MEGA SHOW Serisinin her birinde daha fazla zaman harcamanıza olanak tanımaktadır. MEGA SHOW Serisi Bölüm 1 (20-23 Ekim)  ve MEGA SHOW Serisi Bölüm 2 (27-29 Ekim) tarihlerinde sizleri burada görmek istiyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgi almak için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ tıklayın!

HKTDC Elektronik Fuarı 2020

Mega Show Hong Kong Fuarı’nda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

  • Fuar yönetimi ofisi, katılımcılardan ve alıcılardan gelen soruları ele alır ve yardım sağlar.
  • Kayıt sayaçı, alıcılar için fuar giriş rozeti almak için yerinde kayıt hizmeti sunmaktadır.
  • Panda salonları ve misafirhaneler, salonları yalnızca tavsiye edilen badges sahiplerine açıktır. Ücretsiz içecekler, sınırsız wi-fi hizmeti ile birlikte mevcuttur.
  • Katılımcı yer belirleme makineleri, elektronik dokunmatik ekran terminalleri, ziyaretçilere, katılımcıların kabinlerini belirleme ve bulma konusunda yardımcı olur.
  • İş Merkezi faks ve fotokopi, ilk yardım, seyahat servisi, kurye ekspres servis ve cep telefonu yeniden şarj hizmeti gibi kapsamlı iş hizmetleri sunmaktadır. İnternet ve e-posta erişimi de mevcuttur.
  • Kendinize Yardım İnternet Köşkleri, çeşitli Kendi kendine yardım Geniş Bant İnternet Erişimi Elektrik prizleri ve Ethernet fişleri ile kurulan kiosklar, salonlar ve iş merkezinizde kendi bilgisayarınızla birlikte kullanılmak üzere mevcuttur.
  • Her fuar salonunda ziyaretçilerin ücretsiz şehir içi şehir içi görüşmeleri yapmak için ücretsiz Halk Telefonu Kabinleri bulunmaktadır.
  • Gizli Oda, ziyaretçiler için ücretsiz geçici bagaj muhafazası sağlamaktadır.
  • Ücretsiz Shuttle Otobüs Servisi, gösteri günleri boyunca ve mekandan / mekandan seyahat eden katılımcılar ve alıcılar için gösterinin günlük kapanışından sonra sağlanmaktadır. Oturma, ilk önce verilen hizmet esasına göre sağlanmaktadır.
A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini ziyaret edin veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close