FuarlarYurt Dışı Fuarları

Orgatech Köln 2020

Modern Çalışma Ortamları Fuarı

Orgatech Köln 2020, ofis ve emlakların ekipman ve tefrişatında önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır. Köln’de her iki yılda bir düzenlenen fuar, ofis ve ticari ekipman endüstrisindeki tüm operatörlerin anahtarı ve şoförü olarak kabul edilmektedir. Uluslararası katılımcılar mobilya, aydınlatma, döşeme, akustik, medya ve konferans teknolojisi alanlarındaki en yeni trendleri ve yenilikleri sergilemektedir.

Orgatech Köln Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Mimarlar, iç mimarlar, planlamacılar, tasarımcılar, ofis ve mobilya perakendecisi, ofis ve sözleşme danışmanları, tesis yönetim sağlayıcıları, yatırımcılar ve kullanıcılar.

Köln Modern Çalışma Ortamları Fuarı

Orgatech Köln 2020 Takvimi

27 – 31 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Orgatech Köln 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Bina Hizmetleri Mühendislik, İletişim Teknolojisi, Mobilya, Aydınlatma, Ofis Donanımı, Ofis Mobilyaları sektörlerinde akustik, sınıflandırma sistemleri, ticari inşaat, teşhir sistemleri, tesis planlama, döşeme, aydınlatma teknolojisi, medya teknolojisi, ofis ekipmanları, ofis mobilyaları, ofis hizmetleri, ofis yazılımı, emlak geliştirme, emlak ekipmanları, emlak tefrişi, emlak operasyonu

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Köln’e Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Köln’e gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Euro Wings, Air Berlin, Bora Jet, Hahn Air direkt uçuşlar, Onur, Lufthansa, Swiss.

Orgatech Köln Turu Otel Seçenekleri

Orgatech Köln fuarı için konaklayacağınız oteller; Hotel Park Consul, Holiday Inn Express Cologne Mulheim, Azimut Hotel Cologne City Center

Köln Almanya

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Yurt Dışı Fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/yurt-disi-fuarlari/ adresini ziyaret et!

Orgatech Köln 2020

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir.
Her işletmeden 1 kişi destek alabilir.
Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close