Fuarlar

Packex Toronto 2019

Uluslararası Ambalaj, Gıda İşleme, Malzeme Taşıma ve Lojistik Fuarı

Packex Toronto 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

04 – 06 Ocak 2019 tarihleri arasında Kanada’nın Ontario eyaletindeki Toronto şehrinde  düzenlenecek olan Packex Toronto 2019 Uluslararası Ambalaj, Gıda İşleme, Malzeme Taşıma ve Lojistik Fuarı, Toronto Congress Centre fuar ve kongre merkezinde gerçekleşecektir. Toronto Congress Centre, Toronto’nun en yeni, en büyük ve en yenilikçi ticaret fuarı ve kongre kompleksidir. Birinci sınıf altyapıya sahip olan kompleks mükemmelliği yeniden tanımlamaktadır.

İlk olarak 1951 yılında düzenlenen Packex Toronto 2019 Fuarı uluslararası bir etkinliktir ve iki yılda bir Advanced Design & Manufacturing Fuarı ile birlikte gerçekleşmektedir. Fuar sadece ticari ziyaretçilere açıktır. Packex Toronto en uygun maliyetli pazarlama fırsatlarından biridir ve aynı zamanda kullanıcı endüstrisinin her yönüyle üst düzey alıcı ve karar alıcılarla tanışmak için en iyi fırsatı sunmaktadır. Ambalaj, malzeme taşıma, lojistik teknolojiler ve materyallere adanmış bir etkinliktir.

UBM Americas’ın organize ettiği fuarda gıda işleme, ambalaj, transport, depolama, lojistik sektörlerinden ambalaj kapları, ambalaj malzemeleri, aksesuarlar – ambalaj makineleri, ekipman ve bileşenleri – dönüştürme makineleri – baskı,  kodlama, markalama ve etiketleme makineleri – geri dönüşüm sistemleri – tasarım, baskı öncesi, danışmanlık, test, sözleşme paketleme hizmetleri; gıda işleme makine ve ekipmanları, sistemleri ve servisler; malzeme taşıma ve lojistik ile ilgili  forkliftler, konveyörler, raflar ve depolama gereçleri, stok kontrolleri, depo malzemeleri, transport, otomatik tanımlama ekipmanlarıı, yazılım ve diğer teknolojiler alanlanlarında faaliyet gösteren işletmeler ürünlerini ve hizmetlerini sergilemektedirler.

Packex Toronto 2019 Uluslararası Ambalaj, Gıda İşleme, Malzeme Taşıma ve Lojistik Fuarı’nın ziyaretçi profilini kurumsal yöneticiler, üretim süpervizörleri, mühendisler, operasyon uzmanları, tasarımcılar, alıcılar ve satış ve pazarlama profesyonelleri, gıda ve içecek, imalat, endüstriyel, malzeme taşıma, lojistik, dönüştürme, baskı, kağıt, ilaç, kozmetik gibi çeşitli sektörleri temsil eden satın alma uzmanları oluşturmaktadır. Packex Fuarının düzenleneceği Toronto, 5.5 milyonluk nüfusu ile Kanada’nın en büyük şehri konumundadır. Amerika Birleşik Devletleri nüfusunun % 60’ından fazlası 90 dakikalık uçuş mesafesindedir. Ontario’nun başkenti olan Toronto, Kanada’nın en kalabalık eyaleti için hükümetin koltuğu ve aynı zamanda ülkenin sanayi ve ticaret merkezidir.  ABD dışında ABD sponsor dernek toplantıları için en popüler yerdir. Kanada’nın en çok tercih edilen yurt içi iş seyahati destinasyonudur. 230’dan fazla otelde 38.000’den fazla otel odasına sahiptir.

Kanada’daki en büyük kongre merkezine sahiptir. Ontario Gölü’nün kuzey kıyısında yer alan Toronto, Kanada’nın en güneyindeki şehirlerinden biridir. Aslında, enlemi kuzey Kaliforniya’ya çok yakın. Sonuç olarak Toronto, şaşırtıcı derecede ılımlı bir iklime sahiptir – Kanada’daki en sıcak baharlar  ve yazlar. Kanada’da iki resmi dil vardır – İngilizce ve Fransızca. Bu resmi dillere ek olarak, Toronto’da konuşulan ilk 5 dil Çince, İtalyanca, Tamilce, Portekizce ve İspanyolcadır.

Packex Toronto 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close