FuarlarYurt Dışı Fuarları

PackPlus Yeni Delhi 2019

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı PackPlus, her yıl Yeni Delhi şehrinde Pragati Maidan fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, Hindistan’da ve komşu ülkelerde gıda, ilaç ve ambalaj endüstrisi için uluslararası üreticiler ve makine, malzeme ve hizmet tedarikçileri kapsamaktadır. Geniş yelpazesi ile en yeni ürün ve trendlere genel bir bakış ve iş ilişkileri kurmak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

PackPlus, Global Ambalaj Ağının bir parçasıdır.Ambalajı yıllık 550 milyar dolarlık bir ciroya sahiptir ve Hindistan’ın payı yılda yaklaşık 16,5 milyar dolar olup, Hint Ambalaj Endüstrisi dünyada 11. sıradadır. Sanayi Beklentileri; Hint ambalaj sektörü, 2016-2021 yılları arasında kayda değer bir büyüme görmeye ve 2011-2016 döneminde% 6.2’ye kıyasla % 9.2’lik artış olmuştur. Büyümekte olan kentleşme ve orta sınıf tüketicilerin artan oranı gibi demografik özellikler değişerek endüstrinin büyümesinden büyük ölçüde etkilenecektir. Bu değişiklikler, farklı boyutlar, malzemeler ve dayanıklılık gibi yeni paketleme formatları ihtiyacını artırır.

Hindistan Delhi B2B

Flexible Packaging, Hindistan ambalaj endüstrisinde lider paket tipidir ve 2016-2021 döneminde Gıda, Ev Bakımı ve Kozmetik endüstrilerinden büyük katkılarla sağlıklı bir CAGR % 8,9 oranında büyüyecektir. Sert Metal ambalajı, 2016-2021 döneminde ambalajlı ve konserve gıda satışlarındaki artış, aerosol ürünleri ve Bira, Elma şarabı ve Gazlı İçecekler endüstrilerindeki Metal Kutuların popülerliğinden kaynaklanan en yüksek CAGR% 11,5 ile büyüme yolundadır. Hindistan’daki cam ambalajın, Soft İçecekler, Alkollü İçecekler ve Gıda endüstrilerindeki artan talebin etkisiyle sağlıklı büyümeye de tanık olması beklenmektedir. Umut verici beklentiler yeni taleplere kapı açıyor, yeni malzemeler arıyor. PackPlus, endüstrinin yeni zorlukları anlaması ve üstlenmesi için en başarılı iş platformu olarak ortaya çıkmıştır. Her baskı ile fuar, ambalaj dönüştürme, işleme ve tedarik zinciri endüstrileri ile ilgili sayısız fırsat sunmuştur.

Pragati Maidan, Yeni Delhi’nin kalbinde yer alan dünya çapında bir sergi merkezidir. Pragati Maidan bir çok kaliteli Uluslararası ve Ulusal Ticaret Fuarı’na ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil bir ortamda, altyapı tesisleri ağı ile tamamlanan sergi salonları, Hindistan ve Yurtdışından üst düzey fuar organizatörlerinin otomatik seçilmesini sağlıyor.

Yurt içi ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgi için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ tıklayın!

Hindistan Pazar Araştırması

PackPlus Yeni Delhi Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close