Fuarlar

PackPlus Yeni Delhi 2019

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı

PackPlus Yeni Delhi 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı PackPlus, her yıl Yeni Delhi şehrinde Pragati Maidan fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, Hindistan’da ve komşu ülkelerde gıda, ilaç ve ambalaj endüstrisi için uluslararası üreticiler ve makine, malzeme ve hizmet tedarikçileri kapsamaktadır. Geniş yelpazesi ile en yeni ürün ve trendlere genel bir bakış ve iş ilişkileri kurmak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

PackPlus, Global Ambalaj Ağının bir parçasıdır.Ambalajı yıllık 550 milyar dolarlık bir ciroya sahiptir ve Hindistan’ın payı yılda yaklaşık 16,5 milyar dolar olup, Hint Ambalaj Endüstrisi dünyada 11. sıradadır. Sanayi Beklentileri; Hint ambalaj sektörü, 2016-2021 yılları arasında kayda değer bir büyüme görmeye ve 2011-2016 döneminde% 6.2’ye kıyasla % 9.2’lik artış olmuştur. Büyümekte olan kentleşme ve orta sınıf tüketicilerin artan oranı gibi demografik özellikler değişerek endüstrinin büyümesinden büyük ölçüde etkilenecektir. Bu değişiklikler, farklı boyutlar, malzemeler ve dayanıklılık gibi yeni paketleme formatları ihtiyacını artırır.

Flexible Packaging, Hindistan ambalaj endüstrisinde lider paket tipidir ve 2016-2021 döneminde Gıda, Ev Bakımı ve Kozmetik endüstrilerinden büyük katkılarla sağlıklı bir CAGR % 8,9 oranında büyüyecektir. Sert Metal ambalajı, 2016-2021 döneminde ambalajlı ve konserve gıda satışlarındaki artış, aerosol ürünleri ve Bira, Elma şarabı ve Gazlı İçecekler endüstrilerindeki Metal Kutuların popülerliğinden kaynaklanan en yüksek CAGR% 11,5 ile büyüme yolundadır. Hindistan’daki cam ambalajın, Soft İçecekler, Alkollü İçecekler ve Gıda endüstrilerindeki artan talebin etkisiyle sağlıklı büyümeye de tanık olması beklenmektedir. Umut verici beklentiler yeni taleplere kapı açıyor, yeni malzemeler arıyor. PackPlus, endüstrinin yeni zorlukları anlaması ve üstlenmesi için en başarılı iş platformu olarak ortaya çıkmıştır. Her baskı ile fuar, ambalaj dönüştürme, işleme ve tedarik zinciri endüstrileri ile ilgili sayısız fırsat sunmuştur.

Pragati Maidan, Yeni Delhi’nin kalbinde yer alan dünya çapında bir sergi merkezidir. Pragati Maidan bir çok kaliteli Uluslararası ve Ulusal Ticaret Fuarı’na ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil bir ortamda, altyapı tesisleri ağı ile tamamlanan sergi salonları, Hindistan ve Yurtdışından üst düzey fuar organizatörlerinin otomatik seçilmesini sağlıyor.

PackPlus Yeni Delhi 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9879-packplus-yeni-delhi-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close