FuarlarYurt Dışı Fuarları

Panama 7. Uluslararası Otomotiv Parçaları Fuarı

Latin Auto Parts Expo 2020

Latin Auto Parts Expo 2020, mekanikten elektroniğe her türlü otomobil parçasını içeren bir ticaret fuarıdır. Panama şehrindeki Amador Kongre Merkezi’nde otomobil bakım kimyasalları da dahil olmak üzere çok çeşitli OEM parçaları, satış sonrası hizmetler ve yeni üretilmiş parçalar ziyaretçilere gösterilmektedir. Latin Auto Parts Expo 2020 Fuarı, ürün ve hizmetlerin sunumu ve bölgenin ekonomik büyümesini teşvik etmenin yanı sıra Panama ile diğer Latin Amerika ülkeleri ve Karayipler arasında önemli, uzun vadeli ticari ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.

Ülkenin ekonomik istikrarı ve kıtalar arasındaki stratejik konumu nedeniyle Panama, uluslararası bir ticaret fuarı düzenlemek için mükemmel bir konuma sahiptir.

Latin Auto Parts Expo 2020 Kimler Ziyaret Etmeli?

Otomobil ve yedek parça üreticileri, toptancılar, distribütörler, ithalatçı / ihracatçı ve perakendeciler, servis sağlayıcılar – garajlar / atölyeler, otomotiv sektöründeki yöneticiler,  bayiler, otomobilleri modifiye eden işletmeler, servis istasyonları, oto yıkama hizmeti sunan işletmeler, kaporta ve boya hizmeti sunan işletmeler, ihracatçılar, sektörel yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileri

Latin Auto Parts Expo 2020 Panama Takvimi

17 – 20 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Latin Auto Parts Expo 2020 Panama Sergilenen Ürünler

Klima, otomotiv aydınlatması, aküler, fren sistemleri, kimyasallar, bilgisayar sistemleri, soğutma sistemleri, muayene ve kontrol sistemleri, elektrik sistemleri, elektronik, motor parçaları, turbo parçaları, şanzımanlar, pistonlar, GPS sistemleri, el aletleri, HD ses sistemleri, HD video sistemleri, yüksek performanslı otomobil parçaları, kurulum ekipmanları, LED aydınlatma, makine ekipmanları, boya ve cilalar, yedek parçalar, perakende depo armatürleri, servis ekipmanları, yazılımlar, süspansiyon sistemleri, araçlar , transmisyon parçaları, koruyucu barlar.

Latin Auto Parts 2020

Panama’ya Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Panama’ya gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; Delta, Qatar Airways, KLM, EVA Air, Alitalia, GOL Linhas Aéreas, Cubana ve Spirit Airlines

Latin Auto Parts Expo Panama Turu Otel Seçenekleri

Latin Auto Parts Expo fuarı için konaklayacağınız oteller; Riande Aeropuerto Hotel Casino, Hotel Marbella, Caroline Princess Marbella, Occidental Panama City

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Panama 7. Uluslararası Otomotiv Parçaları Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Panama Otomotiv Fuarı

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close