FuarlarYurt Dışı Fuarları

PCIM Asia 2019

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı Pcim Asia Shanghai 2019, her yıl Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center fuar alanında düzenlenmektedir.

Pcim Asia 2019, güç elektroniği, akıllı hareket ve güç kalitesi için uluslararası bir konferans ve fuar, sektördeki uzmanlar için ise uluslararası bir toplantı yeridir. Onlara, güç elektroniğine bakmak için en yeni bileşenleri ve sistemleri edinme fırsatı sunuyoruz.  Konferansın ve serginin yakın birleşimi, olayı tüm endüstri için mükemmel bir bilgi platformu haline getirmektedir.

Piller, batarya test cihazı, kablolar, sirkülatörler, diyotlar, sürücüler, fanlar, ferrit çekirdekleri, dişliler, ısı değiştiriciler, ısıtıcı borular, indüktörler, entegratörler, izolatörler, mıknatıslar, multimetreler, osiloskoplar, fişler, röleler, yarı iletkenler, sensörler, anahtarlar, transformatörler, transistörler, voltmetreler, su soğutma sistemleri gibi pek çok ürünleri Pcim Asia 2019 Shanghai Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuarı’nda bulabilisiniz.

Elektrik Elektronik Fuarı

PCIM Asia Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour tur şirketiniz ilgilenecektir.

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Fuar’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close