FuarlarYurt Dışı Fuarları

Ptc Asia Shanghai 2019

Uluslararası Makina ve Teknik Fuarı

Uluslararası Makina ve Teknik Fuarı Ptc Asia Shanghai 2019, 1991 yılında kurulmuş olup, her yıl Shanghai şehrinde Shanghai New International Expo Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Uluslararası bir ticaret fuarı olup, fuar sadece ticaret ziyaretçilerine açıktır. Başlıca ürün dalları malzeme ve taşımadır. Bir önceki fuara 26122 metrekarelik fuar alanına, 1059 yabancı ve ulusal katılımcı, 100616 yabancı ve ulusal ziyaretçi katılmıştır. Fuarda sergilenen ürünler; hidrolik, pnömatik, sızdırmazlık teknolojisi, mekanik güç aktarımı, dişliler, makine parçaları, bilyalı rulmanlar, doğrusal hareket sistemleri, elektrikli tahrikler, basınçlı hava teknolojisi, içten yanmalı motor ve gaz türbinleri vb. PTC ASIA ortaklaşa Deutsche Messe AG, Hannover Milano Fuarcılık Şangay Ltd., Çin Hidrolik Pnömatik ve Mühürler Birliği ve Çin Genel Makine Bileşenleri Endüstrisi Birliği tarafından organize edilmektedir.

Shanghai Makina Teknik Fuarı

PTC Asia Shanghai 2019, uluslararası enerji iletimi ve kontrolü fuarıdır. 1991 yılında kuruluşundan bu yana, kendisini endüstrinin en önemli ticaret platformu olarak belirlemiştir ve birçok uluslararası şirket için, önümüzdeki yıllarda muazzam büyüme oranları bekleyen Çin pazarına girişlerinin temelidir. Sergi, akışkan teknolojisi, mekanik şanzıman (MTPE), bağlantı elemanları ve yaylar ve yataklar alanlarına bölünmüştür. Akışkan teknolojisi, 2001 yılından bu yana fuar teklifine aittir ve hidrolik, pnömatik ve contalarda yeni teknolojiler ve ürünler ortaya çıkarmaktadır. Büyüme potansiyeli en yüksek sektörlerden biridir. Bağlantı elemanları, yaylar ve rulmanlar alanında sadece en son yenilikler gösterilmemiştir, aynı zamanda kullanıcı odaklı çözümler ve çeşitli uygulamalar tanıtılmaktadır. MTPE alanı dişliler, zincir aktarımı, kayış aktarımı, debriyajlar, frenler, elektrik enerjisi aktarımı, bağlantı elemanları ve toz metalurjisi gibi sektörlerdeki şirketler için ideal bir buluşma yeri ve önemli bir platformdur. Sadece ticari ziyaretçilerin erişimine açık olan sergiye çok sayıda konferans, seminer ve ürün tanıtımı eşliğinde güncel konular üzerine tartışmalar eşlik edecektir.

Electronica China

Ptc Asia Shanghai Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Makina ve Teknik Fuar’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close