FuarlarYurt Dışı Fuarları

Rosupack Rusya 2019

Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Rusya Uluslar arası Ambalaj Endüstrisi Fuarı Rosupack 2019, 1996 yılında kurulmuş olup, her yıl Moskova şehrinde Crocus Expo International Expo Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Sergi, uluslar arası bir ticaret fuarı olup, her yıl ambalaj endüstrisinin ana yerli ve uluslar arası liderlerini bir araya getiriyor. Fuarın başlıca ürün grupları; Ambalaj ve paketleme makinası, ambalaj ve paketleme donatımı, eczacılık ve kozmetik ambalajlama için donatım, besin ambalajı için donatım, her tür ambalaj için donatım, konveyer donatımı , basım öncesi, basım, kutular. Ambalaj: içecekler ve sıvı, gıda ürünler ambalajı, eczacılık ve kozmetik ambalajı, tüm ürünler için ambalaj, endüstriyel ambalaj, Elit, Lüks ve hediye paketi. konteynerler, ham ve harcanabilir malzemeler: hammaddeler, sarf malzemeleri, film. Etiketleme: etiket üretimi için donatım, etiketleme, barkodlama. Lojistik ve Depolama: yükleme, boşaltma, depolama, ikincil paketleme, nakliye, depo vb. ürün gruplarıdır.

Crocus Expo Uluslar arası Fuar Alanında düzenlenen Rosupack 2019 Ambalaj Endüstrisi Fuarı’na 2016 yılında 9371 metrekarelik alanda 500 katılımcı ve 18842 ziyaretçi gelmiştir. RosUpack, Rusya, ve Doğu Avrupa’daki ambalaj teknolojisinin en büyük fuarlardan biridir. Fuar, ambalajlama çözümleri için tüm yenilikçi ürün çeşitliliğini yansıtmaktadır. Rosupacak, katılımcıları ve tüketicileri tecrübelerini paylaşma ve endüstrinin sorunlarını tartışmak için bir araya getiren ambalaj endüstrisi tarafından yetkili bir platform olarak kabul edilmektedir.

Rosupack Rusya

Yurt Dışı Fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/yurt-disi-fuarlari/ tıklayın!

Rusya’da farklı endüstriler için eksiksiz paketleme prosesi ve hazır ürünler sunan tek ticaret fuarı Rosupack 2019’dur. Ürünlerinizi Rusya pazarına tanıtmak için mükemmel bir platform sunmaktadır. Fuarda destekleyici etkinlikler arasında konferanslar, yarışmalar ve sunumlar yer almaktadır. 34 ülkeden 650’den fazla şirket şu mekanda sergileniyor : paketleme ve paketleme makineleri, dolum, dozajlama, kaplama, basım ve diğer ekipmanlar, hazır ambalajlar, etiketler, ham ve sarf malzemeleri. Katılımcılar, farklı endüstriler için hazır ambalaj malzemeleri, hazır ürünler ve malzemeler sunmaktadır: gıda ve gıda dışı ürünler, toptan ve perakende ticaret şirketleri, ilaçlar ve kimyasallar ve diğerleri. Rosupack’i ziyaret etmek Rusya’ daki teklifleri karşılaştırmak, ihtiyaçlarınız için en iyi paketleme ürününü seçmek için eşsiz bir fırsattır.

Rosupack Rusya Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Uluslararası Ambalaj Endüstri Fuar’ına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close