FuarlarYurt Dışı Fuarları

Saitex Afrika 2019

Saitex Afrika Genel Ticaret Fuarı

Saitex Africa  Genel Ticaret Fuarı, her yıl Johannesburg şehrinde Gallagher Convention Centre fuar alanında düzenlenmektedir. Saitex 2019 Afrika’nın en büyük Genel Ticaret Fuarıdır. Saitex, Afrika’nın ticaret ağ geçididir. Sadece dünya genelinde A’dan Z’ye bir ürünü içermez, aynı zamanda ticaret ve ihracat için de bir merkezdir.

Yeni ürünler piyasaya sürmek için, doğrudan kıtada ve dünyanın dört bir yanındaki alıcılara satış yapmak için, ülkeden ülkeye ticaret fırsatlarını yakalamak için, distribütörleri ve acenteleri bulmak için, kaynak ithalat ve ihracat otakları yakalamak için Saitex Africa 2019 Fuarı’na mutlaka katılmalısınız.

Saitex Africa Genel Ticaret Fuarı, sizlere dünyadaki en büyük vitrün ürünlerini sunmaktadır.Elektronik, oyuncak ve hediye, güzellik, tıbbi, alet ve çok daha fazlası. 26’dan fazla ülkeden yüzlerce potansiyel tedarikçi, işletme sahipleri, girişimciler, perakendeciler, toptancılar ve distribütörler  ile tanışabilir, önemli yeni ilişkiler kurabilir, Afrika’nın en önemli iş ve ticaret konferansında gelecekteki fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ev aletleri, Hırdavat ve İnşaat Malzemeleri, Zücaciye ve Ev Aksesuarları, Tüketici Elektroniği gibi pek çok ürünleri perekande ve ticaret fuarı olan Saitex Africa Fuarı’nda.

Afrika Elektrik Enerji Fuarı

Saitex Afrika 2019 Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak ve incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari/ sayfamızı ziyaret edebilir veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close