FuarlarYurt Dışı Fuarları

Seafood Expo Global Brüksel

Uluslararası Deniz Ürünleri Fuarı

Brüksel Deniz Ürünleri Fuarı Seafood Expo Global 2019, 1993 yılında kurulmuş olup, her yıl Brüksel şehrinde Brüksel Expo fuar alanında düzenlenmektedir. Dünyanın en büyük deniz ürünleri ticareti etkinliğidir. Katılımcılar, her çeşit balık, deniz ürünü ve deniz ürünleriyle ilgili ürün veya hizmetleri tedarik edebilmektedirler . Katılımcılar, üç günlük etkinlikte 150 ülkeden iş adamlarıyla görüşme ve toplantılar yapmaktadırlar.

Seafood Expo Global Brüksel Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Seafood Expo Global 2019 Brüksel Deniz Ürünleri Fuarı,  Seafood Processing Global fuarı ile  aynı  zamanda  24 – 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Fuarda  taze balık, dondurulmuş balık ve tütsülenmiş balık, korunmuş balık, lezzetler, katma değerli ürünler ve hizmetler sergilenmektedir.

Seafood Expo Global 2019  Brüksel Deniz Ürünleri Fuarını,  150 ülkeden 28.500  üst düzey satınalma yöneticileri, işleme, dağıtım yapan firmaların karar vericileri ve ithalat-ihracat firmalarının patron ve yöneticileri ziyaret etmektedirler. 79 ülkeden gelen 1859 deniz mahsulleri üreticileri fuar alanında ürünlerini ziyaretçilere sergilemektedirler. Her yıl düzenlenen Seafood Expo Global   fuarı, 38.338 metrekare sergi alanına sahiptir.2018 yılında fuara 29.100’den fazla deniz ürünü profesyoneli katılmıştır. Başka hiçbir ticari etkinlik, küresel deniz ürünleri pazarında iş yapmanıza ve büyümenize izin vermez. Brüksel Deniz Ürünleri İşleme Fuarı’nda yer alan Global, sizin gibi şirketlerle iletişim kurmaya istekli en iyi deniz ürünleri alıcılarının önüne geçmek için akıllıca bir karardır.

Seafood Expo Global Brüksel

Katılımcı ve perakende ve gıda hizmetleri sektörlerinden katılımcılarla bağlantı kurup ve toptancılar, dağıtımcılar, ithalatçılar ve ihracatçılar ile iletişim kurabilirsiniz. Seafood Expo Global 2019, küresel deniz ürünleri endüstrisinde iş yapmayı kolay ve erişilebilir kılmaktadır.

Seafood Expo Global Brüksel Fuarı Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir.

Seafood Expo Global Fuar Tur’una katılmak veya bilgi almak için mavirotatour.com tıklayın!
Her sene yurt içinde ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close