FuarlarYurt Dışı Fuarları

ISM Köln 2021

Yılda bir kez Köln’de düzenlenen şekerleme ve atıştırmalıklar için dünyanın en büyük ve en önemli ticaret fuarı ISM Köln 2021’dir. Şekerleme, atıştırmalık ürünler ve bunlara benzer daha birçok ürün yelpazesi burada sergilenmektedir.

Dünya’nın En Büyük Uluslararası Şekerleme ve Atıştırmalıkları Fuarı

Dünyanın önde gelen tatlı ve atıştırmalık ticaret fuarı olan ISM Köln 2021, 120.000 metrekare sergi alanında, dünyanın 76 farklı ülkesinden 1750 katılımcıya ev sahipliği yapmaktadır. Fuar alanını 148 farklı ülkeden yaklaşık 37.000 ticari ziyaretçi dolaşmaktadır. Ticaret fuarı sadece ticari ziyaretçilere açıktır. En önemli iş ve iletişim platformu olarak küçük, orta ve pazar lideri gibi ilgili tüm hedef grupları, uluslararası gruplar, küçük işletmeler ve yatırım dostu karar vericiler ile bir araya gelmektedir.

ISM Köln 2021 Fuarı

ISM Köln 2021 Kimler Ziyaret Etmeli?

ISM Köln 2021 fuarını atıştırmalık ve şekerleme sektöründe faaliyet gösteren üreticilerin yönetici ve sahipleri, yatırımcılar, ithalatçı ve ihracatçı firmalar, perakende sektöründeki satınalma ve karar vericiler, distribütörler, otomat ile satış yapan işletme sahipleri, sektörde faaliyet gösteren kafeler ve kafeterya işletmecileri ziyaret etmelidirler.

ISM Köln 2021 Fuar Takvimi

31 Ocak – 03 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

ISM Köln 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Kakao, çikolata, çikolata ürünleri, şekerleme, bisküvi, atıştırmalık yiyecekler, trend atıştırmalıklar, doğal atıştırmalıklar, hazır yemekler, dondurma, dondurulmuş tatlılar, kahvaltı atıştırmalıkları, ticari dernek ve enstitüler, medya ve yayıncılık işletmeleri

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Köln Almanya

Köln’e Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Köln’e gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Euro Wings, Air Berlin, Bora Jet, Hahn Air direkt uçuşlar, Onur, Lufthansa, Swiss.

ISM Köln Turu Otel Seçenekleri

ISM Köln fuarı için konaklayacağınız oteller; Hotel Park Consul, Holiday Inn Express Cologne Mulheim, Azimut Hotel Cologne City Center

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken  Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Dünya’nın En Büyük Uluslararası Şekerleme ve Atıştırmalıkları Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Orgatech Köln 2020

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir.
Her işletmeden 1 kişi destek alabilir.
Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close