FuarlarYurt Dışı Fuarları

SIAL Kanada 2023

Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı

8 Mayıs – 12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Kanada’nın Toronto şehrinde düzenlenecek olan Sial Kanada fuarı Toronto’daki Enercare Center Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Sial Canada Fuarı, Kanada gıda endüstrisinin kalitesi ve çeşitliliği için çok önemli bir etkinliktir. Enercare Center Kanada’nın En Büyük Sergi ve Kongre Merkezidir. 1 milyon metrekareden fazla esnek kongre alanına sahiptir ve Kuzey Amerika’daki en büyük kongre etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Enercare Center, Ontario gölünün kıyısında, Toronto şehir merkezindeki Exhibition Place’de yer almaktadır. Buraya bisikletle, arabayla, yerel toplu taşıma ile (TTC) ya da bölgesel GO Trenine binerek ulaşabilirsiniz.

Toronto’nun ana otoyollarından biri olan ve 1.300 yeraltı park yeri dahil olmak üzere Gardiner Expressway’in bitişiğinde yer alan 6.450 araçlık park yeri mevcuttur. Bu kolaylığı çok az mekân sunabilir.  Enercare Center son teknoloji servisler ve olanaklar sunmaktadır. Her etkinliğin kusursuz yapılmasını sağlayan bilgi ve becerisi olan özel Etkinlik Servisleri ekibinin uzmanlığı ile geliştirilmiştir.

SIAL Kanada

SIAL Kanada 2023 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

SIAL Kanada 2023 Fuarı 50 farklı ülkeden gelen 18.500 sektör profesyonelini ve 1.000’den fazla katılımcıyı ağırlamaktadır. Yaklaşık 23.000 metrekarelik sergi alanına sahiptir. Katılımcıların fuardan memnuniyet oranı %97 olarak gerçekleşmiştir ve stant başına yaklaşık 350 kontakt kurulmuştur. Gıda endüstrisinin her alanını, eksiksiz bir gıda ürününü ve gıda ile ilgili ekipman ve teknolojileri bulabilirsiniz.

Fuarda Sergilenen Ürünler

Fuarda sergilenen endüstri sektörlerini şöyle sıralayabiliriz; fantezi peynirler, zengin ve özel peynirler, mikro bira, elmadan yapılan bir içki olan cider, peynir endüstrisi ile ilgili malzemeler, hijyen ve sanitasyon, paketleme, ekipman ve süreç, teknik danışmanlar, finansal hizmetler, su, taze meyve suları, diğer sular, kahve, çay, diğer sıcak içecekler, kokteyl malzemeleri, alkolü alınmış içkiler, şarap ve alkollü içecekler, bar malzemeleri ve ekipmanları, deniz ürünleri, et, kümes hayvanları, pişmiş ürünler, hamur işleri, meyve-sebzeler, günlük ürünler, şarküteri ürünleri, hazır gıdalar, dondurulmuş gıdalar, yumurtalar, tahıllar, meyve bazlı ürünler, sebze ürünleri, alkolsüz içecekler, şekerleme ve aperatifler, yağlar ve diğer yağ bazlı ürünler, baharatlar, sirke, diyet ürünleri, gıda takviyeleri, evde beslenen hayvan yiyecekleri, malzemeler, katkı maddeleri, şeker ve tatlandırıcı ürünleri, endüstriyel pişmiş ürünler, restoran ve otel ekipmanları, mutfak mobilyası, nakliye, lojistik hizmetleri ve donanımı, depolama ekipmanları, ekipman ve süreç, malzeme ve taşıma, soğutma, üniformalar, ambalaj ve kaplar, hijyen – izlenebilirlik çözümleri, teknik danışmanlar, mağazalar için mobilya, bilgi teknolojisi ve danışmanlar.

SIAL Kanada Fuar

Düzenlenen yurt içi ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgi almak için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret edin!

Katılımcı ve Ziyaretçilerin Toronto Hakkında Bilmesi Gerekenler

SIAL Kanada 2023 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarının düzenleneceği Toronto, 5.5 milyonluk nüfusu ile Kanada’nın en büyük şehri konumundadır. Amerika Birleşik Devletleri nüfusunun % 60’ından fazlası 90 dakikalık uçuş mesafesindedir. Ontario’nun başkenti olan Toronto, Kanada’nın en kalabalık eyaleti için hükümetin koltuğu ve aynı zamanda ülkenin sanayi ve ticaret merkezidir.  ABD dışında ABD sponsor dernek toplantıları için en popüler yerdir. Kanada’nın en çok tercih edilen yurt içi iş seyahati destinasyonudur. 230’dan fazla otelde 38.000’den fazla otel odasına sahiptir.

Kanada’daki en büyük kongre merkezine sahiptir. Ontario Gölü’nün kuzey kıyısında yer alan Toronto, Kanada’nın en güneyindeki şehirlerinden biridir. Aslında, enlemi kuzey Kaliforniya’ya çok yakın. Sonuç olarak Toronto, şaşırtıcı derecede ılımlı bir iklime sahiptir – Kanada’daki en sıcak baharlar  ve yazlar. Kanada’da iki resmi dil vardır – İngilizce ve Fransızca. Bu resmi dillere ek olarak, Toronto’da konuşulan ilk 5 dil Çince, İtalyanca, Tamilce, Portekizce ve İspanyolcadır.

SIAL Kanada 2023 Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir.

Tek yapmanız gereken SIAL Kanada Fuarına katılmaya karar vermiş olmak.Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari adresimizi ziyaret edebilir veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close