FuarlarYurt Dışı Fuarları

Sino-Pack Guangzhou 2019

Uluslararası Ambalaj Makineleri ve Malzemeleri Fuarı

Ambalaj endüstrisinin değer zincirini tamamen kapsayan Ambalaj  Makinaları ve Malzemeleri Fuarı, Guangzhou’daki  Pazhou  Fuar  Kompleksinde 4 – 6 Mart 2019 tarihleri arasında  düzenlenmektedir. Sino-Pack 2019 Guangzhou, paketleme  ekipmanları ve ürünleri, sıvı  paketleme ve  lojistik  ve  nihai ürün  ambalajı  gibi ambalajın  üç  sektörünü  aynı  çatı altında  birleştirmektedir.

Guangzhou

Sino-Pack Guangzhou Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Her yıl düzenlenen uluslararası Sino-Pack Guangzhou 2019  Ambalaj  Makinaları  ve  Malzemeleri  Fuarı, sadece ticari ziyaretçilere açıktır. İlk  olarak  1994  yılında  düzenlenen etkinlikte  2017  yılında  22 farklı  ülkeden  648 katılımcı yer almıştır. Ayrıca  fuar alanını  toplam 35.740 kişi ziyaret etmiştir. Ziyaretçi profilini  gıda  ve süt uzmanları, kimya , kozmetik, ilaç  sanayilerinden  profesyoneller , ambalaj üretici ve kullanıcıları, içecek sektörü temsilcileri, plastik ürün imalatçıları, matbaacılar, ithalatçılar, kurumsal son kullanıcılar, devlet kurumları ve ilgili sektör derneklerinin temsilcileri oluşturmaktadır.

Sino Pack Guangzhou 2019 Ambalaj  Makinaları  ve  Malzemeleri  Fuarında, akıllı  ambalajlama, lojistik ambalajlaması, genel ambalajlama, gıda ambalajları, birincil paketleme  makinaları, sızdırmazlık makinaları, paketleme makinaları, vakumlu  paketleme  makinaları, ikincil paketleme makinaları, palet makinaları, çemberleme  makinaları, kutulama makinaları, mürekkep püskürtmeli baskı makinaları, shrink ambalaj makinaları, aseptik paketleme makinaları, şekillendirme araçları, dolum ve  kapatma makinaları , otomatik kutu  doldurma makinaları,  akıllı ve otomatik paketleme makinaları, endüstriyel robotlar, plastik ambalaj imalat makinaları, şişirme  makinaları, üfleme  makinaları, kapak makinaları, şişe hazırlama makinaları, karton kutu makinaları,  mürekkep püskürtmeli / lazer yazıcılar / barkodlama / etiket ekipman ve malzemeleri, ölçüm ve test ekipmanları, lojistik depolama ekipmanları ve sistemleri ve  paketleme yardımcı  ekipmanları.

Sino-Pack Guangzhou

Sinopack Guangzhou Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir.

Yurt içi ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et.
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close