Kongreler

SIU Üroloji Kongresi

Uluslararası Üroloji Derneği’nin 39. Kongresi, 17 – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında  Yunanistan’ın başkenti Atina’da InterContinental Athenaeum Athens hotelinde  gerçekleşecektir. Kongre 9. Avrasya Üro-Onkoloji Kongresi ile birlikte eş zamanlı olarak düzenlenecektir. Kongre boyunca eğitici sempozyumlar ve atölye çalışmaları da olacaktır.

SIU Üroloji Kongresine Niçin Katılmalıyız

  • Uzmanlık ve yeni güncel konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Özellikle genç araştırmacılar için uzmanlık alanında önde gelen isimleri ile tanışabilme fırsatı yakalamaktadırlar.
  • Kongrelerde araştırmak istediğimiz ama tıkandığımız konular üzerine uzman hocalardan görüş alabilme şansına sahip olabiliriz.
  • Kongrelere katılarak sunum yapma tecrübesi kazanır, nasıl soru sorulacağını ve sorulara nasıl bir üslup kullanılarak cevap verileceğini öğrenmiş oluruz.
  • Kongrelere katılarak çalışma şevkimizi güçlendirir ve motivasyonumuzu artırmış oluruz.
  • Kongrelere katılarak kendimizi tanıtabilme ve akademik çevremizi genişletebilme imkanı yakalamış oluruz. İleride ortak çalışmalar yapabileceğimiz potansiyel isimlerle görüşmeler yaparak faydalı ortaklıkların temellerini atabiliriz.
  • Ülkemiz dışındaki kongrelere katılarak farklı ülkeleri ziyaret etme fırsatı buluruz . Bu sayede deneyimler ve hatıralar kazanmış oluruz. Kongrelere katılarak hem farklı bir havayı soluma hem de farklı bir ortamda bulunma isteğimizi tatmin edebiliriz. Günlük hayatın monotonluğundan birkaç günlüğüne de olsa kaçmış oluruz.

Üroloji Kongresi

SIU Üroloji Kongresinin Önemi

Uluslararası Üroloji Derneği (Société Internationale d’Urologie – SIU) 1907 yılında Paris’te Dr. Jean Casimir Félix-Guyon tarafından kurulmuştur. 1999 yılında, SIU Montreal, Kanada’da daimi merkezi kurmuştur. Topluluğun misyonu, eğitim ve araştırma alanında uluslararası işbirliği yoluyla, hastalarına en yüksek ürolojik bakım standartlarını uygulamak için tüm uluslardaki ürologları etkinleştirmektir. SIU kendini, ürolojik bakımın iyileştirilmesine yönelik sürdürülebilir üroloji eğitimi ve işbirlikçi hayırsever faaliyetler için büyük bir uluslararası platform olarak konumlandırmaya çalışmaktadır.

SIU 2019 Üroloji Kongresinin düzenleneceği InterContinental Athenaeum Athens hoteli, Atina havaalanına 36 kilometre , başka deyişle 30 dakikalık mesafededir. Atina’da elverişli bir konumda bulunan InterContinental Athenaeum Athens hoteli, 3000 yıldan fazla tarihi, felsefesi, kültürü ve sanatı, şehirden görülebilen görkemli Akropolis gibi eski uygarlıkları, Atina’yı SIU 2019 kongresi için gerçekten eşsiz ve uyumlu bir yer haline getirmektedir.

Uluslararası Üroloji Derneği’nin 39. Kongresi’ne bildiri gönderimi için kayıtlar 1 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir. Toplantı için erken kayıtlar da yine  14 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır.

Kongrenin düzenleneceği Atina, Yunanistan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Aynı zamanda eski Yunan medeniyetinin de merkezidir. Etrafı tepelerle çevrili olan şehrin sadece batı kısmı açıktır. Ülkenin liman şehri olan Pire’ye sadece 7 kilometre mesafededir. Atina’da Ermou Caddesi, Flea Market ( Bit Pazarı ), Anafiotika, Milli Park, Plaka mahallesi, Kolonaki Semti, Parlamento Binası, Akropolis Müzesi, Monastiraki Meydanı ve tarihi Akropolis kalıntıları mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Yunanistan

Ulaşım, konaklama, transfer ve rehberlik gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız, A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak ve incelemek için sayfamızı mavirotatour.com hemen ziyaret et!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close