Amerika FuarlarıFuarlarYurt Dışı Fuarları

Summer Fancy Food Show 2020

New York’ta düzenlenen Summer Fancy Food Show 2020, Kuzey Amerika’nın en büyük özel yiyecek ve içecek etkinliğidir. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde Jacob K. Javits Kongre merkezinde gerçekleşecektir. Çok çeşitli yenilikçi ürünler sergilenir ve etkileşimli karakteri sayesinde sektör uzmanlarıyla iletişim kurmak için büyük fırsatlar sunar.

Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı

Ziyaretçiler sayısız eğitim seminerine, tadımına ve yemek tanıtımına katılarak yeni fikirler edinebilir ve en yeni pişirme tekniklerini deneyimleyebilir. Özel bir hizmet olarak, gösterinin açılmasından bir gün önce düzenlenen on dakikalık toplantılarda Fancy Food Show katılımcılarıyla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Summer Fancy Food Show 2020’nin düzenleneceği Jacob K. Javits Kongre Merkezi (Javits Center) sadece bir kongre merkezinden daha fazlasıdır. Efsanevi New Yorklu Senatör Jacob K. Javits’in adını taşıyan bu bina; kendi kendini idame ettiren bir New York ikonudur. Ayrıca ticaret ve pop kültüründeki en yeni fikirlerin yeşil bir çatı altında birleştiği özel bir mekandır.

New York Fancy Food Show

Summer Fancy Food Show 2020 Kimler Ziyaret Etmeli?

Spesiyal yiyeceklere meraklı olan sektör temsilcileri, bebek maması üretici ve ithalatçıları, fırınlar için katkı maddesi üreten işletmelerin temsilcileri, peynir üreticileri, deniz ürünleri üretici ve ithalatçıları, atıştırmalık ürün üretici ve ithalatçıları, gıda mühendisleri, yatırımcılar, sektörlere ait yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileri, yemeklik yağ üreticileri, baharat üreticileri ve ithalatçıları

Summer Fancy Food Show 2020 Takvimi

28 – 30 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Summer Fancy Food Show 2020 Sergilenen Ürünler

Bebek maması, fırıncılık ürünleri, pişirme karışımları, tahıllar, peynir çeşitleri, kahve türleri, şekerlemeler, krakerler, süt ürünleri, yumurta, etnik gıdalar, meyve ve sebzeler, et ürünleri, doğal gıdalar, yağ çeşitleri, organik gıdalar, soslar, deniz ürünleri, atıştırmalıklar, baharatlar, çay çeşitleri, sirkeler.

New York Tatili

Amerika Birleşik Devletleri vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

New York’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den New York’a gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; İstanbul’dan New York’a iki farklı havayolunun direkt seferleri bulunmaktadır: Türk Hava Yolları ve Delta Airlines.

Türk Hava Yolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan New York John F. Kennedy Havalimanı’na (JFK) haftanın yedi günü boyunda, sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 frekans uçmaktadır. Amerikalı havayolu şirketi Delta Airlines ise yine bu iki havalimanı arasında her gün, günde 1 frekans uçuş gerçekleştirmektedir.

İstanbul-New York hattında Avrupalı birçok havayolunu aktarmalı uçuşları vardır. Bu hatta Rus havayolu şirketleri Aeroflot ve Transaero, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan New York JFK Havalimanı’na Moskova aktarmalı olarak uçarken Ukraine International aktarmasını Kiev’de, Alitalia Roma’da, Air France Paris’te yapmaktadır. Lufthansa, Münih’te, British Airways ise Londra’da aktarma yaparak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan New York Newark Havalimanı’na uçmaktadır. Norveçli havayolu şirketi Norwegian ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan New York JFK Havalimanı’na olan uçuşunu Oslo aktarmalı olarak gerçekleştirmektedir.

Summer Fancy Food Show Turu Otel Seçenekleri

Summer Fancy Food Show fuarı için konaklayacağınız oteller; Row NYC, The Belvedere Hotel

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Summer Fancy Food Show 2020

Kosgeb & Yurt Dışı Pazar Araştırma Desteği

Fuarlar, iş gezileri ve ikili iş görüşmeleri için Kosgeb ve Devlet destekli organizasyonlara katılmak ve destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu konuda uzman A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour mavirotatour.com adresinden veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close