FuarlarYurt Dışı Fuarları

Techtextil Frankfurt Tekstil, Kumaş, Ev Tekstili Fuarı

Techtextil Uluslararası Frankfurt Fuarı 14 – 17 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşecektir. Teknik tekstil ürünleri ve nonwoven ürünler için önde gelen uluslararası bir fuardır. İki yılda bir gerçekleşen etkinlik, ilk olarak 1986 yılında düzenlenmiştir. Fuar alanı sadece ticari ziyaretçilere açıktır. Hazır giyim üretimi ve tekstil işleme endüstrisi için önde gelen ticaret fuarı Texprocess de, Techtextil ile aynı zamanda gerçekleşecektir.

Techtextil Uluslararası Frankfurt Fuarı toplam 33.912 metrekare sergi alanına sahiptir. Fuarda araştırma, geliştirme, planlama, danışmanlık,  teknoloji, süreçler, aksesuarlar, lifler, iplikler, dokuma kumaşlar, döşemelik kumaşlar, örgüler, örme kumaşlar, nonwoven, tekstil kaplamaları, kompozitler, Bondtec (yüzey, yapıştırma teknikleri), fonksiyonel giyim tekstilleri, dernekler ve yayımcı kuruluşlar yer almaktadır.

Uygulama alanları ise şunlardır : Agrotech (tarım, bahçecilik, peyzaj), Buildtech (inşaat), Clothtech (giyim, ayakkabı), Geotech (inşaat mühendisliği, jeotekstiller), Hometech (mobilya, yer döşemeleri), Indutech (endüstriyel uygulamalar), Medtech (tıbbi ve Hijyen ürünleri), Mobiltech (otomobil, ulaşım), Oekotech (çevre koruma), Packtech (ambalajlama), Protech (kişi ve malların korunması), Sporttech (spor, eğlence).

Techtextil Frankfurt Fuarı

Techtextil Frankfurt Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Techtextil fuarı, sektördeki son gelişmelere genel bir bakış sağlamaktadır. Kapsamlı bir destekleyici program, tartışmalar için ek teknik ilham ve fırsatlar sunmaktadır. 2017 yılındaki fuarda dünyanın 55 farklı ülkesinden 1.477 katılımcı yer almış ve yaklaşık 104 farklı ülkeden 33.670 ticari ziyaretçi Techtextil fuar alanını ziyaret etmiştir.

Messe Frankfurt networkü, önde gelen uluslararası tekstil fuarlarını birbirine bağlamaktadır. Dünya çapında yaklaşık 50 etkinlikte, sektörü yönlendiren güçler gösterilmektedir.   Bugün, en yeni temalar, trendler ve temaslar şimdiden dünya genelinde 22.000’den fazla katılımcı ve 523.375 ziyaretçi çekmektedir. İster Frankfurt, Paris, Shanghai, Moskova ya da New York olsun – tüm tekstil değer zinciri için uyarı etkisi oluşturmaktadır.

Tasarım odaklı moda etkinliklerinden, kaynak gösterilerinden ya da toplu ve hazır işlerden, Hazırgiyim Kumaşları ve Moda iş alanlarının fuarları, giyim ve moda dünyasına genel bir bakış açısı ile hayranlık uyandırmakta ve tüm yönleriyle ikna etmektedir.

İç mekan özel uygulamalara yönelik ürünlerden, sözleşmeli tekstil ürünlerine kadar, profesyonel ve uzman mobilyaların tüm yelpazesini kapsamaktadır. Uluslararası ağ, iç tasarım bölümünden en önemli tekstil trendleri ile en yüksek kalitede olağanüstü tasarım ve tekstil yapılarını bir araya getirmektedir.

Teknik Tekstiller ve Tekstil İşleme teknik tekstil ve tekstil işleme için geleceğe yönelik temeli sağlar. Koruyucu giysilerden, dış mekan ürünleri aracılığıyla, ulaştırma, ilaç, altyapı ve ev inşaatı alanlarında uygulamalar için tekstile; tasarımdan desen tasarımına, dikişten finişe, BT’den lojistiğe – buradan tekstil ve tekstil-makine endüstrisinin geleceğini görebilirsiniz.

Tekstil Bakımı, modern tekstil bakımı alanında hakim olan yüksek beklentilere odaklanmaktadır. Proses iyileştirmelerinden, kaynak koruma ve otomasyondan deterjan optimizasyonuna kadar, tekstil-bakım etkinlikleri en yüksek standartları karşılayan tekstil dostu süreçlerin tam spektrumunu göstermektedir.

Uluslararası Tekstil Fuarı

Techtextil Frankfurt Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un Techtextil Frankfurt Fuar Tur programına katılmak & incelemek için mavirotatour.com/fuar-turlari/ adresini ziyaret edebilir veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close