Fuarlar

Texworld Paris 2019

Texworld Paris 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Dünyanın  farklı  ülkelerinde düzenlenen Texworld tekstil fuarlarının Paris ayağı olan Paris Dünya Tekstil Fuarı, Mart ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki defa düzenlenmektedir. Modanın yapıldığı  ve  trendlerin  dünya  çapında  belirlendiği  kilit  oyuncuları  bir araya  getiren  uluslararası Paris Dünya Tekstil Fuarı 11 – 14 Şubat tarihleri arasında  Paris Le Bourget fuar merkezinde düzenlenecektir.

1997’den  bu  yana  düzenlenen  Paris Dünya Tekstil Fuarı’nda  tekstil, kumaş, ev tekstili, konfeksiyon, giyim, moda, hazır  giyim sektörlerinde ipek kumaşlar, baskılar, danteller, nakışlar, yün ve  yün karışımları, stil ve  trendler, fonksiyonel  kumaşlar, döşemelik  kumaşlar ve aksesuarlar, pamuk  kumaşlar, keten  kumaşlar, gömleklik  kumaşlar, iplik çeşitleri, tekstil  tasarım hizmetleri, ticari yayınlar, tekstil makineleri ve denim kumaşlar sergilenecektir.

600’den fazla  uluslararası tedarikçinin  bulunduğu  Paris Dünya Tekstil Fuarı kumaş ve kıyafetlerle ilgili mesleki karşılaşmalar için vazgeçilmez bir platformdur. Farklı  ülkelerden  14.000’e yakın  ziyaretçi fuara   gelmektedir. Messe  Frankfurt  Fransa’nın  organize  ettiği  fuarın  bu  yıl  41.si düzenlenecektir.

Texworld Paris 2019 Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://www.mavirotatour.com/fuar-turlari/523-texworld-paris-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close