FuarlarYurt Dışı Fuarları

Texworld Paris 2019

Dünyanın  farklı  ülkelerinde düzenlenen Texworld tekstil fuarlarının Paris ayağı olan Paris Dünya Tekstil Fuarı, Mart ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki defa düzenlenmektedir. Modanın yapıldığı ve trendlerin dünya  çapında  belirlendiği  kilit  oyuncuları  bir araya  getiren  uluslararası Paris Dünya Tekstil Fuarı 11 – 14 Şubat tarihleri arasında  Paris Le Bourget fuar merkezinde düzenlenecektir.

1997’den  bu  yana  düzenlenen  Paris Dünya Tekstil Fuarı’nda  tekstil, kumaş, ev tekstili, konfeksiyon, giyim, moda, hazır  giyim sektörlerinde ipek kumaşlar, baskılar, danteller, nakışlar, yün ve  yün karışımları, stil ve  trendler, fonksiyonel  kumaşlar, döşemelik  kumaşlar ve aksesuarlar, pamuk  kumaşlar, keten  kumaşlar, gömleklik  kumaşlar, iplik çeşitleri, tekstil  tasarım hizmetleri, ticari yayınlar, tekstil makineleri ve denim kumaşlar sergilenecektir.

600’den fazla  uluslararası tedarikçinin  bulunduğu  Paris Dünya Tekstil Fuarı kumaş ve kıyafetlerle ilgili mesleki karşılaşmalar için vazgeçilmez bir platformdur. Farklı ülkelerden 14.000’e yakın ziyaretçi fuara gelmektedir. Messe Frankfurt Fransa’nın organize ettiği  fuarın bu yıl 41.si düzenlenecektir.

Texworld Paris Fuarı

Texworld Paris Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA üyesi olan Mavi Rota Tour‘un tur programı hakkında daha fazla bilgi almak veya katılmak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close