Fuarlar

Tils Taipei 2019

Uluslararası Aydınlatma Fuarı

Tils Taipei 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Taipei Uluslararası Aydınlatma Fuarı, 2010 yılında kurulmuş olup, her yıl Taipei şehrinde Taipei Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenmektedir. Tils Taipei 2019 uluslararası bir ticaret fuarıdır.Birçok katılımcı Tayvan ve yurtdışından en son ürünleri ve sanayi için yenilikleri ziyaretçilere sunmaktadır. Bu fuar ya da piyasada arz genel bir bakış almak için yaklaşan trendler hakkında bilgi almak için büyük bir fırsat sunar. Buna ek olarak, fuar iş bağlantıları ve ağları kurmak için büyük bir fırsattır.

Tils Taipei 2019 Fuarı TAİTRA tarafından düzenlenmektedir. 1970 yılında kurulan TAİTRA, Tayvan’ın en önemli kar amacı gütmeyen ticaret teşvik kuruluşudur. Hükümet ve sanayi kuruluşları tarafından desteklenen TAİTRA, işletmelerin küresel erişimini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Taipei merkezli, TAİTRA 1.300 uzman bir ekip var ve Taoyuan, Hsinchu, Taichung, Tainan ve kaohsiung yanı sıra 60 Şube dünya çapında 5 yerel ofisleri işletmektedir. Taipei Dünya Ticaret Merkezi (twtc) ve Tayvan ticaret merkezi (TTC) ile birlikte TAİTRA, dünya ticaretini teşvik etmeye adanmış küresel bir ağ kurdu.

Tils Taipei 2019 Fuarı’nın organizatörü TAİTRA’nın görevleri; uluslararası pazarda gelişmekte olan Tayvanlı işletmelere yardımcı olmlak için, ticaret politikası uygulamasında Tayvanlı hükümet ile yakın işbirliği yapmak, iş danışma hizmeti sağlamak ve Tayvanlı ortakları ile uluslararası firmaları bağlamak.

Bu fuara neden katılmalısınız?

Küresel pazarlama, Tayvan sanayi geliştirme projesi, hizmet sektörünün geliştirilmesi, pazar araştırması ve yayın, dijital ve e-ticaret pazarlama, ticari veri analizi ile ticaret anlayışları kazanma, dış ilişkiler hakkında bilgi edinme gibi yenilikleri kaçırmamak ve sektörünüzü genişletmek için sizleri bu fuara davet ediyoruz.

Tayvan Uluslararası Aydınlatma Fuarı

Tils Taipei Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi  olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9362-tils-taipei-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close