FuarlarYurt Dışı Fuarları

Tils Taipei 2019

Uluslararası Aydınlatma Fuarı

Taipei Uluslararası Aydınlatma Fuarı, 2010 yılında kurulmuş olup, her yıl Taipei şehrinde Taipei Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenmektedir. Tils Taipei 2019 uluslararası bir ticaret fuarıdır.Birçok katılımcı Tayvan ve yurtdışından en son ürünleri ve sanayi için yenilikleri ziyaretçilere sunmaktadır. Bu fuar ya da piyasada arz genel bir bakış almak için yaklaşan trendler hakkında bilgi almak için büyük bir fırsat sunar. Buna ek olarak, fuar iş bağlantıları ve ağları kurmak için büyük bir fırsattır.

Tils Taipei 2019 Fuarı TAİTRA tarafından düzenlenmektedir. 1970 yılında kurulan TAİTRA, Tayvan’ın en önemli kar amacı gütmeyen ticaret teşvik kuruluşudur. Hükümet ve sanayi kuruluşları tarafından desteklenen TAİTRA, işletmelerin küresel erişimini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Taipei merkezli, TAİTRA 1.300 uzman bir ekip var ve Taoyuan, Hsinchu, Taichung, Tainan ve kaohsiung yanı sıra 60 Şube dünya çapında 5 yerel ofisleri işletmektedir. Taipei Dünya Ticaret Merkezi (twtc) ve Tayvan ticaret merkezi (TTC) ile birlikte TAİTRA, dünya ticaretini teşvik etmeye adanmış küresel bir ağ kurdu.

Tils Taipei Aydınlatma Fuarı

Tils Taipei 2019 Fuarı’nın organizatörü TAİTRA’nın görevleri; uluslararası pazarda gelişmekte olan Tayvanlı işletmelere yardımcı olmlak için, ticaret politikası uygulamasında Tayvanlı hükümet ile yakın işbirliği yapmak, iş danışma hizmeti sağlamak ve Tayvanlı ortakları ile uluslararası firmaları bağlamak.

Bu Fuara Neden Katılmalıyız

Küresel pazarlama, Tayvan sanayi geliştirme projesi, hizmet sektörünün geliştirilmesi, pazar araştırması ve yayın, dijital ve e-ticaret pazarlama, ticari veri analizi ile ticaret anlayışları kazanma, dış ilişkiler hakkında bilgi edinme gibi yenilikleri kaçırmamak ve sektörünüzü genişletmek için sizleri bu fuara davet ediyoruz.

Taipei

Tils Taipei Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Yurt dışı fuar turları hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close