Fuarlar

Toy & Hobby China 2019

Uluslararası Oyuncak Fuarı

Toy & Hobby China 2019 Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Çin, dünyanın en büyük oyuncak üreticisi ve ihracatçısıdır ve Guangdong eyaleti oyuncak endüstrisi için pilot eyalet olarak hareket etmektedir. Toy Hobby China 2019 Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı, 1989’dan beri birçok yerel ve çok uluslu şirketin dikkatini çekmektedir. Fuarın ölçeği, özellikle eş zamanlı düzenlenen Guangzhou Uluslararası Bebek Arabası ve Bebek Ürünleri Fuarı’ndan sonra hızla genişledi.

Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı, Çin’deki en büyük oyuncak fuarlarından biridir ve bu büyük pazarda kendi ürünlerini sunmak isteyen satıcılar için mükemmel bir fırsat sunar. Bu sergi, sektördeki iletişim ve bilgi platformudur ve katılımcı firmalara uzmanlardan oluşan bir izleyici kitlesine kendilerini tanıtma ve ürünlerini tanıtma fırsatı sunmaktadır. Ziyaretçiler, çeşitli alanlardaki en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında derinlemesine ve kapsamlı bilgileri burada bulabilirler.

İlk kez 1989 yılında gerçekleştirilen Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı ölçeğini geçtiğimiz çeyrek yüzyılda yaklaşık 10 kat arttırdı. Pek çok uluslararası ve yerli şirketin dikkatini çeken ve Guangzhou Uluslararası Bebek Arabası ve Bebek Ürünleri Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenen fuar sergi alanını 2018 yılında 100.000 metrekarelik alana ulaştırmıştır.  Bu fuar sektördeki alıcıları, üreticileri, dağıtıcıları ve tedarikçileri tanımak ve onlarla tanışmak için mutlaka katılmanız gereken bir kaynaktır.

Guangdong Oyuncak Birliği ve Messe Frankfurt iş birliğiyle bu sene 30 Nisan – 04 Mayıs 2019 tarihleri arasında Poly World Trade Center Expo’da düzenlenecek olan Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı 76 ülkeden 56.000’den fazla ziyaretçiyi ve 1.100’den fazla katılımcıyı ağarlayacak. Fuarda, animasyon karakterleri, özel ilgi alanları için oyuncaklar, okul öncesi eğitim ekipmanları ve araçları gibi geniş bir oyuncak yelpazesi, lisanslı birçok ürün sergilenecek. Etkinlik ücretsiz ve 18 yaş altındakilerin katılması yasak.

Poly World Trade Center, Pazhou

Toy & Hobby China Fuarına gidecek ziyaretçiler açısından;

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir. A grubu turizm seyahat acentesi ve IATA  üyesi olan Mavi Rota Tour ‘un tur programına katılmak & incelemek için https://mavirotatour.com/fuar-turlari/9358-toy-hobby-china-2019 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 444 8 305 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close