FuarlarYurt Dışı Fuarları

Toy & Hobby China

Uluslararası Oyuncak Fuarı

Çin, dünyanın en büyük oyuncak üreticisi ve ihracatçısıdır ve Guangdong eyaleti oyuncak endüstrisi için pilot eyalet olarak hareket etmektedir. Toy Hobby China 2019 Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı, 1989’dan beri birçok yerel ve çok uluslu şirketin dikkatini çekmektedir. Fuarın ölçeği, özellikle eş zamanlı düzenlenen Guangzhou Uluslararası Bebek Arabası ve Bebek Ürünleri Fuarı’ndan sonra hızla genişledi.

Toy & Hobby China Fuarı’nda Katılımcı veya Ziyaretçi Olmak

Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı, Çin’deki en büyük oyuncak fuarlarından biridir ve bu büyük pazarda kendi ürünlerini sunmak isteyen satıcılar için mükemmel bir fırsat sunar. Bu sergi, sektördeki iletişim ve bilgi platformudur ve katılımcı firmalara uzmanlardan oluşan bir izleyici kitlesine kendilerini tanıtma ve ürünlerini tanıtma fırsatı sunmaktadır. Ziyaretçiler, çeşitli alanlardaki en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında derinlemesine ve kapsamlı bilgileri burada bulabilirler.

Uluslararası Oyuncak Fuarı

İlk kez 1989 yılında gerçekleştirilen Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı ölçeğini geçtiğimiz çeyrek yüzyılda yaklaşık 10 kat arttırdı. Pek çok uluslararası ve yerli şirketin dikkatini çeken ve Guangzhou Uluslararası Bebek Arabası ve Bebek Ürünleri Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenen fuar sergi alanını 2018 yılında 100.000 metrekarelik alana ulaştırmıştır.  Bu fuar sektördeki alıcıları, üreticileri, dağıtıcıları ve tedarikçileri tanımak ve onlarla tanışmak için mutlaka katılmanız gereken bir kaynaktır.

Guangdong Oyuncak Birliği ve Messe Frankfurt iş birliğiyle bu sene 30 Nisan – 04 Mayıs 2019 tarihleri arasında Poly World Trade Center Expo’da düzenlenecek olan Guangzhou Uluslararası Oyuncak ve Hobi Fuarı 76 ülkeden 56.000’den fazla ziyaretçiyi ve 1.100’den fazla katılımcıyı ağarlayacak. Fuarda, animasyon karakterleri, özel ilgi alanları için oyuncaklar, okul öncesi eğitim ekipmanları ve araçları gibi geniş bir oyuncak yelpazesi, lisanslı birçok ürün sergilenecek. Etkinlik ücretsiz ve 18 yaş altındakilerin katılması yasak.

Toy & Hobby China Fuarı’na katılmak veya daha fazla bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari adresini ziyaret et!

Toy & Hobby China Fuarına Gidecekler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close