FuarlarYurt Dışı Fuarları

Uluslararası Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

Jakarta Stone Fair 2020

Taşın okyanusla buluştuğu yerde Jakarta Stone Fair 2020 fuarında doğanın potansiyelini bulabilirsiniz. Dünyanın 16. en büyük ekonomisi olan Endonezya, ülkenin iç tüketimi ve verimlilik artışı sayesinde patlama yaşamaktadır. Genç nüfusu ve hızla kentleşmesi ile Endonezya doğal taş sektörü için mükemmel bir pazardır.

Global Construction 2030’da yapılan tahminlere göre Güneydoğu Asya’nın inşaat piyasası  1 trilyon doları aşacaktır. Bölgedeki doğal taş endüstrisindeki en yüksek potansiyele sahip etkinliklerden olan  Jakarta Stone Fair 2020’de  yerinizi almanızı öneririz.

Jakarta Stone Fair 2020 Kimler Ziyaret Etmeli?

Taş ocağı sahipleri ve taş işleme firmalarının temsilcileri, katma değerli taş işleme üniteleri, doğal taş ürünleri ihracatçıları ve ithalatçıları, malzeme taşıma ve hafriyat makine üreticileri, aşındırıcı ve endüstriyel kimyasal üreticileri, taşla ilgili makine ve ekipmanlar üreticiler, satıcılar ve ihracatçılar, test ve standardizasyon organizasyonları, teknik uzmanlar ve danışmanlık işletmeleri, ticaret odaları, taş endüstrisi ile ilgili dernekler, teknik basın ve medya kuruluşları, transport firmalarının temsilcileri.

Endonezya Jakarta Mermer Fuarı

Jakarta Stone Fair 2020 Takvimi

21 – 23 Ekim 2020

Jakarta Stone Fair 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Doğal taşlar, taş kesme ve işleme makinaları, madenlerde kullanılan ekipmanlar, aşındırıcı malzemeler, granit ve mermer çeşitleri

Jakarta’ya Gitmek için Uçak Bileti 

Türkiye’den Jakarta’ya gitmek için direkt uçan havayolu şirketleri; Türk Hava Yolları, Grauda Indonesia

Jakarta Stone Fair Turu Otel Seçenekleri 

Jakarta Stone Fair fuarı için konaklayacağınız oteller; Four Seasons Hotel Jakarta, JW Marriott Hotel Jakarta, Grand Hyatt Jakarta, The Ritz Carlton Jakarta.

Uluslararası Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Jakarta Stone Fair 2020

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close