FuarlarYurt Dışı Fuarları

Uluslararası Ev Tekstili Fuarı

Heimtextil Frankfurt 2021

Uluslararası Tekstil Fuarı  Heimtextil Frankfurt 2021, Almanya’nın  Frankfurt şehrinde Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşecektir. Her yıl düzenlenen ticari fuar, ilk olarak 1971 yılında ziyaretçilere kapılarını açmıştır. 65 ülkeden 3000 den fazla katılımcı ve 156 ülkeden 67000 den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Tekstil endüstrisi için her yılki standartların belirlendiği en önemli fuarlardandır. Geniş bir yelpazede tekstil ürünleri sergilenmektedir.

Heimtextil Frankfurt 2021

Uluslararası Ev Tekstili Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren üreticiler, distribütörler, perakende sektöründeki yönetici ve satın almacılar, ithalat ve ihracatçılar, uluslararası şirketlerdeki karar vericiler ve zincir mağaza yöneticilerinin bu önemli fuarı ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Heimtextil Frankfurt 2021 Takvimi

12 – 15 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

Heimtextil Frankfurt 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Tekstil tasarımı, dijital baskı teknolojisi, tekstil işleme, duvar dekorasyonu, dekoratif ürünler ve mobilya, döşemelik ve dekoratif kumaşlar, döşemelik deri ve suni deri imalatçıları, perdeler, dekoratif kumaşlar, tekstil editörleri, güneşten korunma sistemleri, halılar, yaşam tarzı ürünleri masa örtüleri, örtüler, kilimler, minderler ve aksesuarlar, evcil hayvanlar için tekstil ürünleri ve aksesuarlar, yatak, örtü, şilte, yastık ve uyku sistemleri,yatak çarşafları ve banyo tekstilleri, yatak örtüleri ve banyo tekstillerinin özel etiketli imalat yapan tedarikçileri.

Frankfurt Otomotiv Fuarı

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Frankfurt’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Frankfurt’a gitmek için direkt uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Ankara`dan Türk Hava Yolları, Sunexpress, İstanbul`dan ise Türk Hava Yolları, Pegasus, Onurair ve Lufthansa.

Heimtextil Frankfurt Turu Otel Seçenekleri

Heimtextil Frankfurt fuarı için konaklayacağınız oteller; Leonardo Hotel City South, Leonardo Royal Hotel, B&B Hotel Frankfurt City, Ibis Frankfurt City Messe Hotel

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Uluslararası Tekstil Fuarı

Erken  Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close