FuarlarYurt Dışı Fuarları

Polagra Tech 2020

Uluslararası Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı

Polagra Tech, yılda bir kez Poznan’da düzenlenen uluslararası bir gıda işleme fuarıdır. Bu fuar, gıda üreticileri için yeni fırsatlar yaratmak ve pazar fırsatlarını keşfetmek amacıyla üreticileri ve imalatçıları tedarikçiler ve perakendecilerle buluşturmaktadır. Özellikle bölgesel ve ulusal ve uluslararası katılımcılar et, süt ve süt ürünleri, sebze ve meyvelerden baharatlara, bitkisel ürünler ve içeceklere kadar tüm ürünlerini sergilemektedirler.

Giderek daha fazla dondurulmuş gıda ve hazır yemeklerin yanı sıra her türlü atıştırmalıklar fuarın odak noktasındadır, çünkü tüketici trendi fast food’a yönelmiştir. Öte yandan, yerel, ekolojik veya biyolojik olarak üretilen ürünlere olan talep büyümektedir ve bu nedenle etkinliğin tematik bir odağını oluşturmaktadır.

Polagra Tech 2020’ye paralel olarak Polagra Gastro, Polagra Tech, Taropak ve Invest-Hotel fuarları, gıda ve catering endüstrisinin tüm değer zincirini bir araya getiren ve ziyaretçi sayıları ve ürün portföyü konusunda muazzam sinerjiler oluşturan fuarlar düzenlenmektedir.

Polagra Tech 2020’yi Kimler Ziyaret Etmeli?

Et ve et ürünleri üreticileri, süt ve süt ürünleri üreticileri, hazır gıda üreticileri, ithalatçı ve ihracatçılar, bitkisel ürün ithalat ve ihracatçıları, unlu mamüller üreticileri, organik gıda ithal eden ve satan işletmelerin yöneticileri, balık ürünleri üretici ve ithalatçıları, dondurulmuş gıda üreticileri, perakende firmalarının karar verici yöneticileri bu fuarı mutlaka ziyaret etmelidirler.

Polagra Tech 2020

Polagra Tech 2020 Poznan Takvimi

28 Eylül – 01 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Polagra Tech 2020 Fuarında Sergilenen Ürünler

Kabuklu yiyecekler, hayvan yemi, içecekler, bisküvi, ekmek, tereyağı, ayran, konserve balık, tahıllar, peynir, çikolata, sigara, puro, kahve, konsantreler, kurabiye, diyet yemekleri, kurutulmuş meyveler, yumurta, enerji içecekleri, balık, balık ürünleri, taze et, patates kızartması, dondurulmuş gıda, meyveler, tahıllar, otlar, bal, dondurma, izotonik içecekler, reçeller, meyve suyu, kefir, ketçap, margarin, mayonez, karkas etler, et ürünleri, süt, süt ürünleri, kıyma, mantar, hardal, fındık, sakatat, petrol, organik gıda, makarna, turşu, turta, pizza, kümes hayvanları, kümes hayvanları ürünleri, kuru üzüm, pirinç, salatalar, deniz ürünleri, kabuklu deniz ürünleri, füme balık, füme etler, atıştırmalıklar, baharat, şeker, tatlılar,  çay, tütün, işkembe, sebzeler, gofret, su, yoğurt,

Poznan’a Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Poznan’a gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; Onur Air, Travel Service Polska, Corendon Airlines, Lufthansa Havayolları, LOT Airlines, SAS Airlines.

Polagra Tech Poznan Turu Otel Seçenekleri

Polagra Tech Poznan fuarı için konaklayacağınız oteller; City Park Hotel & Residence, Hotel Vivaldi, Don Prestige Residence

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Polonya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Polagra Tech Poznan 2020

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close