FuarlarYurt Dışı Fuarları

Cosmoprof Worldwide 2021

Bologna’da her yıl düzenlenen etkinlik Cosmoprof Worldwide, güzellik endüstrisi için bir ticaret fuarıdır. Güzellik uzmanları, kuaförler, takma tırnak salonları sahipleri, güzellik salonları, doğal ürünler ve parfüm mağazaları için tasarlanmıştır. Benzer şekilde, güzellik ürünleri alıcıları, toptancıları ve üreticileri de fuarda temsil edilmektedir.

Uluslararası Parfümeri ve Kozmetik Fuarı

Uluslararası Parfümeri ve Kozmetik Fuarı Cosmoprof Bologna 2021, endüstrideki iletişim ve bilgi platformudur ve ürünlerini sergileyen işletmelere  fuar süresince uzman bir izleyici kitlesine sunum fırsatı sağlamaktadır. Ziyaretçiler burada çeşitli alanlardaki son gelişmeler, eğilimler, ürünler ve hizmetler hakkında ayrıntılı ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirler. 70 ülkeden gelen yaklaşık 3000 katılımcı Bologna’daki Cosmoprof Worldwide’da 154 ülkeden 260000 ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Cosmoprof Worldwide Güzellik Fuarı

Uluslararası Parfümeri ve Kozmetik Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Üreticiler, distribütörler, toptancılar, kuaförler, perakendeciler, satıcılar, güzellik salonları, spa merkezleri, dernek ve yayın organlarının yetkilileri ve temsilcileri mutlaka bu fuarı ziyaret etmelidirler.

Cosmoprof Bologna 2021 Takvimi

11 – 14 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

Cosmoprof Bologna 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Parfümeri ve kozmetik ürünleri, cilt bakım ürünleri, güzellik ve spa ürünleri, saç ve saç bakım ürünleri, ambalaj ürünleri, doğal ve organik ürünler, takma tırnaklar, tırnak bakım ürünleri.

Cosmoprof Bologna 2021

İtalya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Bologna’ya Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Bologna’ya gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, Alitalia, Pegasus.

Cosmoprof Bologna Turu Otel Seçenekleri

Cosmoprof Bologna fuarı için konaklayacağınız oteller; Best Western Modena, Hotel Europa Modena, Imperial Hotel.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Organik Doğal Ürünler Fuarı

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir. Her işletmeden 1 kişi destek alabilir. Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi, istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Uluslararası Parfümeri ve Kozmetik Fuarı ’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close