FuarlarYurt Dışı Fuarları

IMM Köln 2021

Uluslararası Mobilya ve Tasarım Fuarı IMM Köln 2021, 18 – 24 Ocak 2021 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde Koelnmesse fuar alanında düzenlenecektir. Her yıl gerçekleştirilen fuar sektör profesyonellerine ziyaretçilere açık olup, sadece son üç gün kamuya açılmaktadır. Senenin başında düzenlenen fuar, iç mekan tasarım takvimindeki en önemli etkinliktir.

Uluslararası Mobilya, İç Dekorasyon ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı

İlk olarak 1949 yılında ziyaretçilere kapılarını açan IMM Köln 2021 Mobilya, İç Dekorasyon ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı 2021 yılında tüm iç tasarım sektörünün, dünyanın dört bir yanından yeni lansmanlar sunmayı ve keşfetmeyi, gelecekteki büyük trendleri deneyimlemeyi ve yeni sezona başarılı bir başlangıç yapmasını sağlayacaktır.

Fuarın düzenleneceği Köln şehri Almanya’nın dördüncü en büyük kentidir ve Romalılar tarafından milattan önce 38 yılında kurulmuştur. Şehre İmparator Nero’nun annesinin adı olan Colonia (Köln) Claudia Ara Aggripinensium’un ismi verilmiştir. Köln, Orta Çağ’dan günümüze bir ticari merkez olarak günümüzde de büyümesini sürdürmektedir.

Uluslararası Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Her türlü mobilya ticareti yapan işletme sahipleri, mobilya üreticilerinin yönetici ve karar vericileri, perakende sektöründeki satınalma uzmanları, mobilya tasarımcıları, uzman yatak perakendecileri, iç mimarlar, mimarlar, tasarımcılar, planlamacılar, doğramacılar, marangozlar ve iç mimarların fuarı mutesi gerekir.

IMM Köln 2021 Fuar Takvimi

18 – 24 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

IMM Köln 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Fuarda oturma odaları, yatak odaları, sandalye ve koltuklar, yeni stil orta sehpalar, TV üniteleri, hazır mutfaklar, aydınlatma ürünleri, döşemelik kumaşlar ve iç mekan tasarımına ait birçok farklı ürün sergilenmektedir.

Uluslararası Mobilya, İç Dekorasyon ve Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

IMM 2021

Almanya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Köln’e Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Köln’e gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Euro Wings, Air Berlin, Bora Jet, Hahn Air direkt uçuşlar, Onur, Lufthansa, Swiss.

IMM Köln Turu Otel Seçenekleri

IMM Köln fuarı için konaklayacağınız oteller; Hotel Park Consul, Holiday Inn Express Cologne Mulheim, Azimut Hotel Cologne City Center

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

Orgatech Köln 2020

Erken  Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close