FuarlarYurt Dışı Fuarları

I Saloni Milano 2023

Uluslararası Mobilya Fuarı

Milano Uluslararası Mobilya Fuarı I Saloni 2023 her yıl Milano şehrinde Milan Fieramilano (Rho) fuar alanında düzenlenmektedir. 24 Eylül 1961 tarihinde Salone del Mobile, Federlegno ticaret organizasyonunun temsilcisi tarafından küçük bir grup mobilya üreticisinin buluşmasıyla Milan’da ilk kez yerini aldı ve Cosmit tarafından İtalyan mobilya ve mobilya aksesuarlarının ihracatının teşvik edilmesi için düzenlendi. Salone del Mobile Başkanı Claudio Luti, “Milano, özellikle de Expo’dan sonra muhteşem bir şehir haline geldi” demiştir. “Mobilya şovu en çekici bir haftadır. Milano’ya, kültür kurumlarına ve yapılan etkinliklere ihtiyacımız var. Bu bana mutluluk veriyor çünkü kültür olmadan herhangi bir yere gitmiyorsun “. demiştir. Milano Fuarı 205.000 metrekaredir. Bu yıl iki bienal mutfak ve banyo, özellikle fuar için çekici etkinlikler yapılacaktır. Yabancı şirketlerin %22’siyle 2.000’in üzerinde katılımcı olacaktır.

Isaloni 2021

Salone del Mobile Uluslararası Mobilya Fuarı’ na 165 ülkeden 300.000 bin ziyaretçi ve 2000’den fazla katılımcı 200.000 bin metrekarelik alanda ürünlerini sergilemiştir. I Saloni Milano Mobilya Fuarı başlıca ürünleri; banyo mobilya ve aksesuarları, duş kabinleri ve sauna sistemleri, küvet ve jakuziler, sıhhi porselen, radyatörler ve kaplamalar, banyo muslukları gibi ürünler bu fuarda sergilenecektir. I Saloni Milano Fuarı ’nın bu sene 57. yıl tanıtımı yapılacaktır. Giuseppe Sala, Luti belediye başkanı “Sanırım Milan bir tasarım müzesini hak ediyor, dünyadaki en güzel müzeye sahip olmalıyız, bunu yapmak zorundayız ve buna özen göstermeliyiz. Umarım kamu ve özel sektör bunu yapacak enerjileri bulabilir, bence bu doğru zamandır “. dedi.
I Saloni Milano 2023 Uluslararası Tasarım ve Mobilya Fuarı Avrupa’nın en büyük ve popüler fuarı olup, sektördeki en iyi şirketlerin kalite ve yaratıcılığını gösterdiği bir fuardır.

Milano’ya Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Milano’ya gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; THY, Pegasus, Atlas Global, Aegean, Air France, Alitalia.

I Saloni Milano Turu Otel Seçenekleri

I Saloni Milano fuarı için konaklayacağınız oteller; Starhotels Echo, Starhotels Rosa Grand, Starhotels Business Palace, Starhotels Anderson, Visconteo Hote, NH Hotel, Ata Hotel vb.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

I Saloni Milano Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!

Isaloni 2021

Kosgeb Desteği

Kosgeb Kimlere Destek Verir?

Kosgeb küçük ve orta ölçekli işletmelere  destek vermektedir. Her işletmeden 1 kişi destek alabilir. Firmaların Kosgeb veri tabanına kayıtları güncel olmak zorundadır (Her firma  kurulduğu şehirdeki Kosgeb Müdürlüğüne bağlıdır. Lütfen bağlı olduğunuz müdürlüğü arayıp önce veri tabanı kaydınızı yaptırınız.)

Kosgeb Ne İçin Destek Verir ?

Firmaların, Yurtdışı Pazar araştırması, İhracat artıracak önemi projeler , İş görüşmelerinin organize edilmesi,
istihdam, ekonomi gibi hususların artışına neden olacak faaliyet.

Yurt dışı pazar araştırma desteği, pazar araştırma desteği ve genel destekler hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen mavirotatour.com/ tıklayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!

 

Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close