FuarlarYurt Dışı Fuarları

EIMA International Bologna 2021

İlk olarak 1969 yılında kapılarını açan Eima Bologna 2021 fuarı, muazzam ürün yelpazesi ile Bologna Ticaret Fuarı Merkezi’nde düzenlemektedir. İki yılda bir gerçekleşen etkinlik sadece ticari ziyaretçilere açık olup, son üç gün kamuya serbest olmaktadır. Fuar alanında yaklaşık 2000 katılımcı firma ürünlerini sergilemekte ve 317.000 den fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Uluslararası Tarım ve Bahçecilik Makineleri Fuarı

EIMA International, 1969 yılında İtalyan Tarım Makinaları Üreticileri Federasyonu FederUnacoma tarafından oluşturulan ve federasyonun servis bölümü olan FederUnacoma Surl tarafından BolognaFiere işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Tarım ve Bahçecilik Makineleri Fuarıdır. Ondört sektördeki ürünler, EIMA Components, EIMA Green, EIMA Energy, EIMA Idrotech ve EIMA Digital salonlarında sergilenmektedir.

Cosmoprof Bologna 2021

Tarım Makineleri Fuarını Kimler Ziyaret Etmeli?

Tarım sektöründe faaliyet gösterenler, Süt ürünleri üreticileri, gıda ve ziraat mühendileri Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiicileri, hayvan ithal eden işletme sahipleri, hayvancılık yapan kobi sahipleri ve veterinerlerin bu fuarı ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Eima Bologna 2021 Takvimi

03-07 Şubat 2021  tarihinde gerçekleşecektir.

Eima Bologna 2021 Fuarında Sergilenen Ürünler

Motorlar – arazi ıslahı ve ormancılık ekipmanları – traktörler, küçük traktörler, motor biçme makineleri, motorlu çapalar ve çok amaçlı tarım araçları – hayvancılık ve gübre serpme makineleri – bitki ve bitki koruma ekipmanları – sulama ekipmanları – hasat makineleri – ürün işleme ve koruma için makineler – hayvancılık makineleri – tarımsal sanayi makineleri – ürün taşıma makineleri – bileşenler, yedek parçalar ve aksesuarlar – küçük motorlu ve manuel olarak çalışan makineler – tarım, hayvancılık ve ahır için çeşitli ekipmanlar ve temizlik sistemleri.

Cosmoprof Worldwide Güzellik Fuarı

Bologna’ya Gitmek için Uçak Bileti

Türkiye’den Bologna’ya gitmek için direkt ve aktarmalı uçan birçok havayolu şirketleri vardır. Bunlar; Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, Alitalia, Pegasus.

Eima Bologna Turu Otel Seçenekleri

Eima Bologna fuarı için konaklayacağınız oteller; Best Western Modena, Hotel Europa Modena, Imperial Hotel.

Fuara Grup Katılımı

Fuarlar, aynı sektörden birçok işletmeyi bir araya getirdiğinde firmalar arasında ileriye dönük bilgi alışverişi yapılması, rakip analizi ve iş ortaklığı kurulmasına olanak sağlamaktadır. İşletmeler, Dernekler, STK’lar, Ticaret ve Sanayi Odaları fuarlara genelde grup olarak katılmaktadır.

İtalya vizesi hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için mavirotatour.com/vize adresini hemen ziyaret et!

Eima Bologna 2021

Erken Rezervasyon

Fuar turlarının en önemli farkı erken rezervasyon ve satın alımdır. Fuarlar yaklaşık bir yıl önceden yeri ve tarihi belli olan organizasyonlardır. Dünyanın birçok yerinden fuarın yapılacağı şehire binlerce iş adamları gelir. Fuarın gerçekleştiği tarihte o şehirdeki otel fiyatları ve havayollarının bilet fiyatları üç- dört katına çıkar, bu sebeple erken satın alım ciddi fiyat avantajı sağlar. Diğer önemli konu da konaklamadır. Yanlış lokasyonda bir otel seçimi tüm gün fuar alanında yorulan kişilerin seyahatinin verimsiz geçmesine sebep olur. Erken tarihte rezervasyon ve doğru konumda bir otel en önemli farklardandır.

Uluslararası Tarım ve Bahçecilik Makineleri Fuarı’na katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın veya 444 8 305 arayın!
Yurt dışı ve yurt içi fuarları hakkında en güncel bilgiler, devlet imkanları ve daha fazlası için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ adresini ziyaret et!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close