FuarlarYurt Dışı Fuarları

Wire Rusya 2019

Uluslararası Tel ve Kablo Fuarı

Uluslar arası Tel ve Kablo Fuarı Wire Rusya 2019, 2003 yılında kurulmuş olup, iki yılda bir Moskova şehrinde Moscow Expocentre fuar alanında düzenlenmektedir. Sektöründe öncü, uluslar arası bir ticaret fuarıdır. Kablo üretimi ve telekominikasyon ile ilgili en son teknoloji, özel ürünler ve yenilikçi makinelere ek olarak, benzersiz bir iletişim platformudur. Dünyanın dört bir yanından gelen tedarikçiler, uzmanlar tel, kablo ve tel işleme endüstrilerindeki gelişmeler ve eğilimleri buradan takip edebiliyorlar. Daha yakın iş ilişkileri kurmak ve müşterilerle mevcut ilişkileri geliştirmek amacıyla uluslar arası bir etkinliktir.

Wire Rusya

Messe Düsseldorf GmbH tarafından organize edilen Uluslar arası Tel Fuarı Wire Rusya 2019, 2017 yılında 5.545 metrekarelik fuar alanında 400 katılımcı ve 2700’den fazla ziyaretçi gelmiştir. Expocentre fuar alanlarına üç girişi vardır: Kuzey, Güney ve Batı.  Expocentre fuar alanı, Moskova’nın uluslar arası iş ağı merkezi olarak kabul edilmektedir. Mekan önemli ticaret gösterilerine, kongre etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Mekanın elverişli konumu, tüm ziyaretçilerinin iş aktivitelerini eğlence aktiviteleriyle birleştirmelerine olanak tanır. Moskova Devlet Ticaret Merkezi ve Moskova Dünya Ticaret Merkezi’nin hemen yanında, Rus Hükümet Binası’na, Rusya Dışişleri Bakanlığı’na yürüme mesafesinde ve önemli gezi noktalarından, Rus başkentinin kültür merkezidir.Katılımcılar ve diğer şehir ve ilçelerden gelen ziyaretçiler için farklı fiyat aralıklarında çeşitli yakın oteller bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Dünya Ticaret Merkezi’nde Crowne Plaza Moscow, Radisson Slavyanskaya, Novotel Moscow City, Marriott Moskova Novy Arbat, Radisson Royal Moscow, Lotte Moskova ve Golden Ring Hotel’dir.

Wire Rusya 2019 Fuarı’na kayıt ve fuar bileti erişimi ücretsizdir. Biletleri online olarak web sitesinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Fuarın organizatörü Messe Düsseldorf Grubu özellikle Rusya’daki en başarılı ticaret fuarı şirketlerinden biri haline gelmiştir. Messe Düsseldorf Moscow, pazar hakkında derin bir bilgi birikimi, yerel ortaklarla uzun yıllara dayanan iş birliği ve nitelikli personelden oluşan bir ekip sunmaktadır. Önceki yıllarda olduğu gibi, tel, kablo ve boru endüstrilerinin yanı sıra, dökümhane ve metal endüstrilerindeki endüstriyel teknolojilerden Alman şirketleri, Rusya’daki ticaret fuarlarına katılırken Alman Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’nın desteğine sahip olacaklardır. Dünya çapında artan bir küresel talep, cam elyaf ağlarının uluslararası genişlemesi ve Rusya’daki Dünya Kupası’nın gelmesi ile iyi bir iş üretiliyor. Bu sadece Rus inşaat endüstrisinin değil, aynı zamanda Rusya’nın birçok stadyumunu inşa eden ve altyapı projeleri üzerinde çalışan uluslararası şirketlerden de yararlanıyor. Stadyumlar için tel, kablolar, borular, metal ve döküm ürünleri gereklidir ve gelecek Dünya Kupası bu nedenle sergi endüstrileri üzerinde büyük bir olumlu etkiye sahiptir.

Wire Rusya

 

Wire Rusya 2019 Fuarına Gidecek Ziyaretçiler Açısından

Sektörel yenilikleri görmek, yeni fikirler edinmek, trendleri öğrenmek, pazar araştırması yapmak, bir sonraki fuarda ziyaretçi olmak yerine katılımcı olmayı tercih edecekler için ön izleme yapmak, ufuklarını genişletmek ve benzeri amaçlar için oldukça önemlidir. Her sektörden yurtdışı fuar organizasyonları yoğun ilgi görmektedir.

Kendi sektörünüzle ilgili fuarlara katıldığınızda aynı sektörden yüz binlerce insanla bir araya gelmiş olursunuz. Hem networkünüzü genişletebilir, hem de ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elbette daha önceden temas kurduğunuz firmaların/bireylerin de orada olması muhtemeldir. Örneğin, sürekli e-posta ile yazıştığınız bir müşterinizle, aynı amaç için aynı noktada buluşmuş olmak ticari ilişkilerinizi ve birbirinize karşı itibarınızı güçlendirebilir. Bu durum, fuara katılmanın size sağlayacağı onlarca faydadan yalnızca biridir. Tek yapmanız gereken karar vermiş olmak. Seyahat, konaklama, otel-alan transferi, rehberlik gibi tüm detaylarla tur şirketiniz ilgilenecektir.

Wire Rusya Fuar Tur’una katılmak veya detaylı bilgi almak için mavirotatour.com/fuar-turlari tıklayın!
Yurt içi ve yurt dışı fuarları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için blog.mavirotatour.com/fuarlar/ tıklayın!
Daha Fazlasını Gör

Son Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close